Forum Główne > Urządzenia srk

Projekty stacji i pulpitów nastawczych (zasady w pierwszym poście)

<< < (2/15) > >>

jageer:
Pozwoliłem sobie załączyć dwa "pulpity", których jestem autorem. Odwzorowane, z oryginałów. W tym jeden z czasu praktyk na PKP-PLK S.A ;) Obydwie nastawnie już nie istnieją. Pszenno kilka ładnych lat, a Gaj chyba też już nie. Ciekawostką na podg. Gaj było "zobrazowanie" blokady dwukierunkowej w kierunku Kraków Prokocim PrB i PrD, natomiast, blokada działała jako jednokierunkowa. W kierunku podg. Gaj z PrB, a od podg. Gaj do PrD.

Paweł Piotr:
Mistrzu! Na Pszennie trzeba założyć plomby na zwalniaczach przebiegów pociągowych, na przyciskach Kr i pIz, oraz domalować przyciski doraźnego zwolnienia przebiegów manewrowych i będzie OK! Monter już jedzie!
Zdrówka!

jageer:
Na stacji Pszenno przebiegi manewrowe były zamykane, brak było przycisków "doraźnego zwalniania przebiegów manewrowych". Co do plomb, fakt moje przeoczenie ;) Rysowałem ze zdjęć, po demontażu pulpitu na nastawni, więc plomb też już nie było - moje przeoczenie.

Paweł Piotr:
Należy się przeprosić za te zamykane przebiegi manewrowe, jasne, wystarczyło wyciągnąć przycisk biały i po "ptokach"... ;)

wojtasss298:

--- Cytuj ---http://www.symulator.isdr.pl/2_3.php
Na tej stronie jest bardzo dobry przykład opisu pulpitu kostkowego do symulatora
--- Koniec cytatu ---
Istnieje jeszcze gdzieś kopia tej strony? albo jakaś inna dokumentacja?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej