Forum Główne > Urządzenia srk

Projekty stacji i pulpitów nastawczych (zasady w pierwszym poście)

<< < (12/15) > >>

dominpiano@gmail.com:
Ah faktycznie patrząc po swoich zdjęciach widzę że Tm3 to ten przy koziołku.
Zatem moje pytanie - skąd wziąć taki plan, który będzie adekwatny do tego co faktycznie się znajduje na stacji w Niedoradzu?

Paweł Piotr:
skąd wziąć taki plan, który będzie adekwatny do tego co faktycznie się znajduje na stacji
Plan schematyczny jest częścią regulaminu technicznego każdego posterunku ruchu, plany schematyczne są także w działach archiwalnych dyrekcji kolejowych... o uzyskaniu uprawnień projektanta usrk nie wspomnę...

dominpiano@gmail.com:
Czyli o utworzeniu z tego działającego pulpitu (chociażby przeze mnie, jestem programistą) nie ma mowy?

Paweł Piotr:
Pewnie można z tego zrobić działający pulpit, tylko z rzeczywistością kolejową i z konkretnym posterunkiem ruchu będzie miał mało wspólnego...
Nie znając istniejących izolacji zwrotnicowych i torowych jak masz zamiar np. wprowadzić do działania zajmowanie i zwalnianie ich przez tabor?
Jak masz zamiar zaplanować właściwe przebiegi i warunki dla nich określone? Jak zbudujesz tablicę zależności?

dominpiano@gmail.com:
No akurat ze zwrotnicowmi jest prosto, bo np. zwrotnica 5 to Iz5 itp. ...chyba że się mylę?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej