Forum Główne > Urządzenia srk

Projekty stacji i pulpitów nastawczych (zasady w pierwszym poście)

<< < (15/15)

Neodokuran:

--- Cytat: PociagowyAlex w 10 Marzec 2023, 22:28:13 ---Dzień Dobry, przedstawiam państwu pulpit stacji Bełchów, położonej na lk11 w województwie łódzkim.

edit: na kostce 32/08 zamiast dKo2P powinno być oczywiście dPo2P, nie zauważyłem tego wcześniej

--- Koniec cytatu ---

Pulpit Bełchowa jest niebieski w oryginale. Jaki jest sens kopiowania pulpitu 1:1 z Train Drivera?  :-X

DriverPl:

--- Cytat: kapsel2696 w 16 Marzec 2023, 19:21:08 ---Nie jest to do końca zgodne z tytułem wątku, ale kilka osób przede mną już tak zrobiło, więc mam nadzieję, że nie będzie wielkim faux pas jeśli pokażę kilka realnych pulpitów, swego czasu odwzorowanych przeze mnie w EPK.

--- Koniec cytatu ---

Na Centralnej to jakieś połączenie PB i IZH111? Niby nie jest to pulpit ciemny, są przyciski charakterystyczne dla IZH (zarówno grupa przycisków "z poleceniami" jak i przyciski na środku kostek) ale też elementy charakterystyczne na PB.

Paweł:

--- Cytat: DriverPl w 29 Marzec 2023, 22:43:27 ---Na Centralnej to jakieś połączenie PB i IZH111? Niby nie jest to pulpit ciemny, są przyciski charakterystyczne dla IZH (zarówno grupa przycisków "z poleceniami" jak i przyciski na środku kostek) ale też elementy charakterystyczne na PB.

--- Koniec cytatu ---

To właściwie urządzenia PB, tyle że zastosowano pulpit nastawczy i sposób jego wzorowane na JZH-111.

WZLoviche:
Witam, przedstawiam wam pulpit stacji Łowicz Przedmieście. Pulpit jest fikcyjny, ponieważ w realu na stacji występują tzw. "wajchy", jednak mam nadzieję, że odwzorowałem go w miarę możliwości dobrze.
Wzorowałem się na schemacie stacji znajdującym się w środku nastawni "ŁP", na schemacie z semaforka oraz na OpenRailwayMapie.

Edit 21.08.2023 godz. 12:14 - dopiero teraz zauważyłem, że na rejestratorach dPo i dKo od strony Arkadii nie ma napisane do czego się odnoszą

WZLoviche:
Witam, przedstawiam wam pulpit stacji Łowicz Główny, odwzorowany na rok 2012, jak i na rok 2023. Pulpit tak jak Łowicz Przedmieście jest fikcyjny, gdyż w 2012 były "wajchy", a obecnie jest "konkuter".
Wzorowałem się na schematach z Semaforka, OpenRailwayMapie, zdjęciach, jak i znajomości stacji przez moją osobę.
Swoją drogą przeróbka pulpitu z 2012 roku na rok 2023 była dosyć trudna (ale jak pokazałem, możliwa). Na sam 2012 spędziłem około trzech godzin, a przeróbka na stan obecny zajęła kolejne dwie ([chyba] było warto).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej