Forum Główne > Wilkowice Bystra

Pomoc przy uruchomieniu symulatora

(1/1)

Mateusz Pugacewicz:
Dzień dobry. Po pobraniu pliku i rozpakowaniu nie mogę znaleźć aplikacji ISDR aby uruchomić symulator. Proszę o pomoc jak rozpocząć grę.

wysek44:
Musisz pobrać główną paczkę ISDR ze stacją Testowo. Tam masz plik wykonywalny symulatora. Musisz przenieść pliki ze stacją Wilkowice Bystra do odpowiednich folderów, by starter wykrył posterunek do uruchomienia.

Mateusz Pugacewicz:
Jakie to są odpowiednie foldery? Już pobrałem plik z testowem i razem z nim wrzuciłem pliki "roz" i "post" z wilkowic i nadal nic i nie wiem gdzie robię błąd. Wybaczcie takie błahe pytania ale nigdy nie robiłem tego.

wysek44:
Ja przed chwilą pobrałem symulator, najpierw wypakowałem Testowo, a potem dossałem zip-a z Wilkowicami. Z tego drugiego skopiowałem foldery "post" i "roz" do katalogu z Testowem. System zapytał się mnie, czy mam nadpisać w/w foldery i po zatwierdzeniu włączyłem plik ISDR.exe i mogłem wybrać jeden z dwóch wymienionych posterunków.

Wowas08:

--- Cytat: Mateusz Pugacewicz w 04 Luty 2021, 19:43:43 ---Jakie to są odpowiednie foldery? Już pobrałem plik z testowem i razem z nim wrzuciłem pliki "roz" i "post" z wilkowic i nadal nic i nie wiem gdzie robię błąd. Wybaczcie takie błahe pytania ale nigdy nie robiłem tego.

--- Koniec cytatu ---
Pliki roz z wilkowic wrzucasz do roz z głównego i post. do post. z głównego. Powinno działać

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej