Autor Wątek: Wilkowice Bystra - ogólnie o obsłudze posterunku  (Przeczytany 13431 razy)

Offline melis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Wilkowice Bystra - ogólnie o obsłudze posterunku
« dnia: 30 Sierpień 2021, 21:33:55 »
Cześć Wam! Nie wiem czy tytuł będzie Wam pasować, ale w razie co moderacja zmieni, bądź usunie :D Chciałbym w tym wątku, prowadzić dyskusję z wrażeniami, oraz pytaniami. I tak mam na sam początek, gwoli upewnienia się, pytanie: przejazdy kolejowe w km.64.133 - SKP, oraz w km.65.504, są obsługiwane przez dyżurnego, nadaniem telefonogramu o przyjeździe, bądź odjeździe składu? Dodatkowo dla SKP, należy nakazać zamknięcie przejazdu?
 Sam posterunek według mnie, jest dużo bardziej wymagający od Testowa. Oczywiście ja to widzę okiem laika, grajka zwykłego, więc proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam Was gorąco, a Tobie Paweł, życzę dalszych sukcesów w pracy nad symulatorem!

Offline michAL_en57

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Wilkowice Bystra - ogólnie o obsłudze posterunku
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Wrzesień 2021, 20:38:57 »
SKP informujemy o wjeździe/wyjeździe pociągu, natomiast przejazd w km 65,504 zamykamy samodzielnie w zakładce "Inne urządzenia".
Nakaz zamknięcia przejazdu dla SKP zastosujemy, gdy będziemy chcieli prowadzić manewry przez ten przejazd.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2021, 20:42:32 wysłana przez michAL_en57 »

Offline melis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 326
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Wilkowice Bystra - ogólnie o obsłudze posterunku
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Wrzesień 2021, 19:24:42 »
michAL_en57 Chyba się nie zrozumieliśmy. Ale wiem już, że zgłaszając odjazd/przyjazd do SKP, muszę wybrać łącze Tfsn BBL, wtedy zostanie przejazd zamknięty. Natomiast dla posterunku 65,68 wybrać linię Tfsn Ło. Samodzielnie zamykamy jedynie przejazd w km 65.006