Autor Wątek: Nowe Posterunki  (Przeczytany 14608 razy)

KtoTam39

  • Gość
Nowe Posterunki
« dnia: 26 Październik 2021, 18:19:55 »
Hej,

od jakiegoś czasu gram w ISDR i bardzo spodobał mi się ten symulator. Dlatego z ciekawości chciałbym zapytać:
Czy w obecnej chwili tworzony jest/są jakieś stacje do ISDR?

PS: Powodzenia w projekcie!  ;)

Offline michAL_en57

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Nowe Posterunki
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2021, 18:29:06 »
Pan Paweł poszukiwał danych rozkładu jazdy dla stacji Kraków Główny (https://isdr.pl/index.php/topic,1044.0.html), można więc przypuszczać, że to ten posterunek pojawi się w nowej wersji ISDR.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kęty
Odp: Nowe Posterunki
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Październik 2021, 19:15:12 »
Kraków Główny jest w planach, ale raczej dalszych. Obecnie w trakcie tworzenia jest kilka mniejszych stacji. Z nieco większych na warsztacie jest Tomaszów Mazowiecki, ale tu znów pojawił się problem z odwzorowaniem rozkładu jazdy - brak informacji o ruchu towarowym.

KtoTam39

  • Gość
Odp: Nowe Posterunki
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Październik 2021, 19:18:54 »
To super, życzę jak najszybszego ukończenia prac!

Pozdro  ;)

Offline dawid plk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków-Łobzów odst.
Odp: Nowe Posterunki
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Październik 2021, 22:53:57 »
Jeżeli chodzi o Kraków główny,  to mogę pomóc w  postaci zeszytów służbowych rj: PR i Intercity  2009/2010. Tylko że mam je w wersji papierowej.

Offline pbzylek

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 16
  • Maszynista Instruktor POLREGIO
    • Zobacz profil
Odp: Nowe Posterunki
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Listopad 2021, 16:12:57 »
[…] ale tu znów pojawił się problem z odwzorowaniem rozkładu jazdy - brak informacji o ruchu towarowym.
Ja mam taką propozycję, aby projektów nie wstrzymywać tylko dlatego, że nie ma rozkładu jazdy. Można zrobić jakiś fikcyjny zrobiony zgodnie z przepisami i mniej więcej kierunkami jakie na tej stacji obowiązują. Bardzo ciężko jest zdobyć niestety rozkład jazdy :/

Offline dawid plk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków-Łobzów odst.
Odp: Nowe Posterunki
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Październik 2022, 17:22:01 »
Jak idą pracę przy nowych posterunkach? Czy w tym roku jest szansa na premierę jakiegoś posterunku? Posiadam służbowe rj pociągów towarowych zeszyty 321.z lat 1997-2006 oraz pasażerskich dla odcinków Jaworzno  Ciężkowice -Kraków Główny.  (2005-2009Może mógłbym chociaż pomóc przy rozkładach jazdy.
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2022, 18:03:53 wysłana przez dawid plk »

Online MuNiO

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Nowe Posterunki
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Październik 2022, 01:12:47 »
Czy w obecnej chwili tworzony jest/są jakieś stacje do ISDR?

Regularnie pada to pytanie, wystarczy przejrzeć kilka postów na forum aby uzyskać odpowiedź na to pytanie...

Offline Obwarznek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Skąd: Tomaszów Maz
Odp: Nowe Posterunki
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Styczeń 2023, 19:41:39 »
Kraków Główny jest w planach, ale raczej dalszych. Obecnie w trakcie tworzenia jest kilka mniejszych stacji. Z nieco większych na warsztacie jest Tomaszów Mazowiecki, ale tu znów pojawił się problem z odwzorowaniem rozkładu jazdy - brak informacji o ruchu towarowym.
Mogę pomóc z stworzeniem rozkładu z Tomaszowa posiadam dostęp do rozkładów dla towarowych