Forum Główne > Inne

Mozliwość realizacji połączenia ISDR z OpenTTD

(1/1)

melis:
Cześć! Taki kosmiczny pomysł przyszedł mi do łba, ale bez nadziejii żadnej ;) Jednak zapytać muszem, bo spać nie będem :D Nie wiem czy kojarzycie grę Tycon Delux. Zapewne tak i też pewnie wiecie, że istnieje jego rozwidlenie w postaci otwarto źródłowej. Gra jak to gra, może być bez rewelacji dla jednych, dla innych przeciwnie. Zastanawiam się, czy w ogóle było by możliwe połączenie obu tych programów, na zasadzie multi playera? W Openttd można tworzyć naprawdę rozbudowane sieci połączeń kolejowych, ale niestety przy stacjach rozrządowych bywają kłopoty z komunikacją. Pomyślałem sobie, że jeden porządny ISDR, załatwił by sprawę :) Jak można podyskutować o tym, to będę wdzięczny. Jak nie i bez sensu, to kosz i, nie było tematu. Trzymajcie się zdrowo!

Paweł:
Chyba jednak prościej będzie zaimplementować tryb wieloosobowy w samym ISDR niż robić taki miks, pomijając kwestie realizmu sygnalizacji i ruchu pociągów (zwłaszcza czasów jazdy) w OTTD.

melis:
No na czas powstał patch, który może spowolnić go do aktualnego, choć faktycznie wtedy i ruch tych pociągów nie byłby realistyczny. Ok zatem, temat bez racji bytu :D Dzięki za odpowiedź!

Daboreta6:
A da się to zrobić jakoś jeszcze prościej?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej