Forum Główne > ISDR - Rozkłady jazdy

Fikcyjny Osielec 2020

<< < (2/3) > >>

WZLoviche:
@Melis Dzięki za pomoc, rj jak najbardziej działa, trochę tam już rzeczy popoprawiałem, może w końcu to jest czas żeby go skończyć raz, a dobrze. Całe 11 godzin mnie czeka roboty.
A z rzeczy jakie poprawiłem to: Czasy przejazdów, kategorie poprawione na "współczesne", parametry składów bo te też się nie zgadzały (troche mnie ilość błędów we własnym rj przeraża) oraz kilka innych mniejszych rzeczy

@Pr1 Eksperymentowałem z twoim rj i wskaźnikami W4, niestety nie udało mi się dokonać cudu na rzece Hudson i "ICety" zatrzymują się na p.o. a na stacji nie. Podejrzewam, że nie da się tego naprawić, gdyż w oficjalnym rj do stacji Osielec pociągi pospieszne nie zatrzymywały się na w/w stacji.

Pr1:
To trzeba zrobić Pearl Harbor i po prostu przerobić IC na przeloty.

WZLoviche:
A kto ma się tą Hiroszimą zająć? Bo na chwilę obecną eksperymentuje ze swoim

Pr1:
Pytanie czy musi, szczególnie na gwałt  ;)
Dałem to po to, żeby kolega @melis mógł sobie podłubać. Ja jeśli mam dotknąć się to za jakieś... w czerwcu. Chyba, że da się to ogarnąć w godzinę. Nie lubię zaczynać i zostawiać, bo potem dwa razy dłużej trwa przez konieczne powracanie myślami do przeszłości... 

WZLoviche:
Możliwe, że jak ma się szybkie ręce to się da i w godzinę, myślę że mi by się to udało w jedną/dwie godziny, bo to tylko trzeba kilkanastom/kilkudziesięciom ICetom zmienić z postoju na przelot. Chociaż w przypadku mojego rj wszystko by "jebło", bo tam jest absolutnie wszystko na styk, przyjeżdża jeden i odchodzi w drugą stronę drugi. Więc tu już by był cały rj do zmieniania, ale myślę że w twoim rj nie stanowiło by to większego problemu

ps: szkoda że tak mało osób się interesuje tym symulatorem

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej