Forum Główne > Tomaszów Mazowiecki

poc. 226062/65

(1/4) > >>

Mechanik BP:
Mam takie pytanie, co zrobić z poc. 226062 który kończy bieg i zmienia numer na 226065? Takiego numeru niema w rj

Obwarznek:
Jezeli pociąg przyjechał przed czasem to wystarczy poczekać, i numer pokaze się w SWDR

dyzurnygorzow:
No trochę dziwnie w takim razie. Jeżeli przewoźnik zamawia indywidualny rozkład dla próby to zamawia od razu w jedną i w drugą stronę, a nie tak, że nagle po dojeździe pociągu do stacji końcowej przewoźnik składa zamówienie na powrót. Bardziej realistyczne w tej sytuacji byłoby nieuruchomienie pociągu przez liniowego (brak przełączenia oznaczenia z NK na K), jednakże w ISDR nie mamy Seltonu aby skontaktować się z liniowym i żądać uruchomienia pociągu.

Mechanik BP:

--- Cytat: Obwarznek w 05 Czerwiec 2023, 19:22:58 ---Jezeli pociąg przyjechał przed czasem to wystarczy poczekać, i numer pokaze się w SWDR

--- Koniec cytatu ---

Trochę tego nie rozumiem, nawet gdyby miałby wyjechać za 10 godzin to numer powinien być w SWDR (tak mi się wydaje)

the_janeczek:

--- Cytat: Mechanik BP w 05 Czerwiec 2023, 21:11:03 ---
--- Cytat: Obwarznek w 05 Czerwiec 2023, 19:22:58 ---Jezeli pociąg przyjechał przed czasem to wystarczy poczekać, i numer pokaze się w SWDR

--- Koniec cytatu ---

Trochę tego nie rozumiem, nawet gdyby miałby wyjechać za 10 godzin to numer powinien być w SWDR (tak mi się wydaje)

--- Koniec cytatu ---
Zależy ile ma ci sie pociągów pobierać, z ilu godzinin

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej