Forum Główne > Urządzenia srk

Przebiegi bez zatrzymania po torach dodatkowych (wydzielone z "sbL")

(1/4) > >>

uetam:
Podobnie jest z przelotami po torach bocznych. Na jednej stacji sa a na stacji obok juz nie ma a teoretycznie moglyby byc.

Kalach:

--- Cytat: mateu w 30 Listopad 2010, 20:43:10 ---Podobnie jest z przelotami po torach bocznych.

--- Koniec cytatu ---

Przelotów po torach bocznych raczej nigdy nie ma. Są najwyżej po torach głównych dodatkowych.

uetam:

--- Cytat: Kalach w 05 Grudzień 2010, 16:14:09 ---
--- Cytat: mateu w 30 Listopad 2010, 20:43:10 ---Podobnie jest z przelotami po torach bocznych.

--- Koniec cytatu ---

Przelotów po torach bocznych raczej nigdy nie ma. Są najwyżej po torach głównych dodatkowych.

--- Koniec cytatu ---
Przelotów po torach głównych dodatkowych też nie ma. Są najwyżej przebiegi bez zatrzymania po tych torach.

rustsaltz:
To i ja się dołączę :)
Instrukcje mówiły (mówią), że sprzeczne są przebiegi "wjazdowe" i "wyjazdowe" dla torów niesłużących do przepuszczania pociągów. Moim skromnym zdaniem przez boki w symulatorze nie powinno się dać przepuścić pociągu.

jageer:

--- Cytat: rustsaltz w 05 Grudzień 2010, 19:52:27 ---To i ja się dołączę :)
Instrukcje mówiły (mówią), że sprzeczne są przebiegi "wjazdowe" i "wyjazdowe" dla torów niesłużących do przepuszczania pociągów. Moim skromnym zdaniem przez boki w symulatorze nie powinno się dać przepuścić pociągu.

--- Koniec cytatu ---

Póki co w ISDR można stosować mega kombinacje przejazdu pociągu przez stację np ze ślemienia do TF czy TZ, można po trapezie go przepuścić na minus i przez bok. Z tego co wiem to jest poligon doświadczalny, trzeba by było się wzorować na konkretniejszych stacjach to tam można się dowiedzieć, jakiej kombinacji jazdy nie ma.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej