Autor Wątek: Unieważnienie przebiegu od semafora K na tor 1a  (Przeczytany 1295 razy)

Offline melis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Unieważnienie przebiegu od semafora K na tor 1a
« dnia: 31 Sierpień 2024, 14:43:29 »
Cześć! Pomyliłem się i zamierzałem wprowadzić skład towarowy w perony, a miał on zostać wysłany w kierunku Brzustów z Jeleń, więc szybko rozwiązałem przebieg i wpuściłem go na tor nr 4. Jednak utwierdzenie drogi przebiegu pozostało pomiędzy semaforami G1 i E1. Rozwiązanie tego przebiegu wymagało  zerwania plomby z przycisku zlklm1. Czy tak powinno być?

Offline HubertusPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wrocław
Odp: Unieważnienie przebiegu od semafora K na tor 1a
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpień 2024, 15:28:46 »
Cześć! Pomyliłem się i zamierzałem wprowadzić skład towarowy w perony, a miał on zostać wysłany w kierunku Brzustów z Jeleń, więc szybko rozwiązałem przebieg i wpuściłem go na tor nr 4. Jednak utwierdzenie drogi przebiegu pozostało pomiędzy semaforami G1 i E1. Rozwiązanie tego przebiegu wymagało  zerwania plomby z przycisku zlklm1. Czy tak powinno być?
Dokładnie tak powinno być, było o tym w jednym z wątków: https://isdr.pl/index.php/topic,1155.0.html

Offline melis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 343
    • Zobacz profil
  • Skąd: Gdańsk
Odp: Unieważnienie przebiegu od semafora K na tor 1a
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpień 2024, 19:48:25 »
Dzięki serdeczne! No rzeczywiście przegapiłem. Moja wina ;)

Offline HubertusPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
  • Skąd: Wrocław
Odp: Unieważnienie przebiegu od semafora K na tor 1a
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpień 2024, 22:17:10 »
Moja wina ;)
Właśnie nie, autor tamtego wątku dał taki temat, że nawet sam bym nie wiedziałem, gdyby nie to, że kiedyś przeglądałem ten wątek i skojarzyłem to. Pozdrawiam :D