Forum Główne > Tomaszów Mazowiecki

Zwrotnica 31/wykolejnica 31

(1/1)

Piotrek:
Witam. Piszę odnośnie zwrotnicy nr 31 i wykolejnicy nr 31, są one ze sobą sprzężone jednym przyciskiem "31/Wk31", a co się z tym wiąże na pulpicie nastawczym przyciski plombowane powinny mieć następujące oznaczenia: "JZ31/Wk31" i "Kr31/Wk31". Sytuacja jest jednak inna: "JZ31" i "Kr31". I odnośnie tej sytuacji, miałem usterkę zaniku kontroli położenia plusowego wykolejnicy 31 i tym samym sprzężonej z nią zwrotnicy, po upewnieniu się w terenie położenia tych dwóch urządzeń i puszczenia składu na Sz wyświetliło się sygnalizowanie rozprucia zwrotnicy, którego nie można już odwołać właśnie przyciskiem "Kr31", nawet po naprawieniu usterki i sprawdzeniu zwrotnicy po rozpruciu i stwierdzenia jej zdatności do użytku. Czy to jest błąd w symulatorze czy taki jest stan faktyczny na pulpicie w Tomaszowie Mazowieckim? Pozdrawiam.  :)

Hans:
Takie oznaczenia są w realu, natomiast autor podczas tworzenia posterunku źle wpisał atrybut w przycisk od kasowania sygnalizacji rozprucia, to jest błąd, i powinno to zostać naprawione.
Pozdrawiam

Piotrek:
Dzięki za odpowiedź. Tak myślałem, a dodatkowo zauważyłem - lecz już po wstawieniu mojego zapytania - że temat był już poruszony blisko 3 lata temu. Jeszcze raz dzięki.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej