Forum Główne > ISDR - Tematy ogólne

Dodanie innych wersji tekstu

(1/2) > >>

robert051:
Witam. Czy dało by radę dodać inną wersje.

--- Cytuj ---Testowo Wschód, 88774 zgłasza się do próby łączności.
--- Koniec cytatu ---
Chodzi mnie o:

--- Cytuj ---Testowo Wschód 88774 jak słychać?
--- Koniec cytatu ---

--- Cytuj ---Testowo Wschód, 88774 zgłasza się do próby radia.
--- Koniec cytatu ---
Te 2 teksty tylko że z innymi nazwami własnymi są zasłyszane z radia kolejowego.

jageer:
Względnie TW XXXX zgłasza się do próby łączności po zmianie kanału ;)
PS Paweł, a na szlaku z TZ nie powinno być znaku, że obowiązuje inny kanał łączności ??
Bo chyba go nie ma w wizualizacji ;)

robert051:
Oprócz tego czemu nie ma Pań Dyżurnych w ISDR ?? Często się je spotyka a sami mężczyźni są dyżurnymi. To tak jako dodatek do innej wersji tekstu.

Paweł:
Jak najbardziej mogę coś dodać lub zmienić, aktualnie używana lista tekstów wygląda następująco:


--- Cytuj ---(numer) zgłasza się do próby łączności. (Proszę o wjazd./Wjazdowy na stój.)
(numer), próba łączności. (Proszę o wjazd./Wjazdowy na stój.)
(posterunek), wjazdowy na stój, (z kierunku).
(posterunek), wjazdowy na stój, (numer).
(posterunek), wjazdowy na stój, (z kierunku), (numer).
(posterunek), proszę o wjazd dla (numer).
(posterunek), proszę (numer).
(posterunek), wjazd dla (numer) proszę.
(posterunek), wjazd dla (numer).
(posterunek), wjazd (z kierunku) proszę, (numer).
(posterunek), wjazd (z kierunku), (numer).
(posterunek), (z kierunku) proszę, (numer).
(posterunek), (z kierunku), (numer).
(posterunek), wjazd (z kierunku) proszę.
(posterunek), wjazd (z kierunku).
(posterunek), będzie wjazd (z kierunku).
(posterunek), będzie wjazd (z kierunku)?
(posterunek), (z kierunku) proszę.
(posterunek), (z kierunku).
(posterunek), (numer).

--- Koniec cytatu ---


--- Cytat: jageer w 06 Grudzień 2010, 22:21:27 ---Względnie TW XXXX zgłasza się do próby łączności po zmianie kanału ;)
PS Paweł, a na szlaku z TZ nie powinno być znaku, że obowiązuje inny kanał łączności ??
Bo chyba go nie ma w wizualizacji ;)

--- Koniec cytatu ---

Niektóre wskaźniki sobie podarowałem, mogę to dodać. I tak ta "próba łączności" jest na niby, skład żadnego kanału nie zmienia, wcześniej też możesz go normalnie wywołać ;)

Co do pań dyżurnych ruchu - po prostu ściągnąłem listę najpopularniejszych nazwisk z jakiejś strony internetowej (no, i dodałem kilka bonusowych :P), i nazwiska te były w formie męskiej. Nazwisk w bazie jest ok. 300 (może to przerobić i zostawić max. kilkadziesiąt?). Trzeba by przerobić je na formę damską (sporo roboty) i dorobić do symulatora rozróżnienie płci uwzględniane przy niektórych telefonogramach (trochę mniej roboty). Poniżej pełna lista:

http://wklej.org/id/433142/txt/

robert051:
Jak chcesz to te listę nazwisk można wspólnymi siłami (znaczy się tych co są na forum) przerobić na damską wersje. Jak coś to pomożecie przy tej modyfikacji ??
Paweł czy mógłbyś wyciągnąć z ISDR plik z telefonogramami żeby kto umiał mógł je programować na swój sposób a potem w wersji dostosowanej do programu podać na forum je??

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej