Autor Wątek: Nazwy plików w dokumentacji  (Przeczytany 11296 razy)

grzywacz

  • Gość
Nazwy plików w dokumentacji
« dnia: 24 Maj 2012, 22:10:22 »
Cześć,

Czy moglibyście przy okazji zmienić nazwy plików w dokumentacji tak, żeby wielkość liter zgadzała się z użytą w plikach .html? W tej chwili grafiki mają rozszerzenie .PNG, a w HTMLu wpisane są .png. Powoduje to pewne utrudnienia  :) na Linuksie, który rozróżnia wielkość liter w nazwach plików.

Z góry dzięki!

Offline Paweł

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kęty
Odp: Nazwy plików w dokumentacji
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Maj 2012, 11:09:03 »
Ok, wezmę to pod uwagę, choć dokumentacja w kolejnej wersji i tak będzie nowa. Przy okazji, czy symulator nie sprawia problemów na Linuksie? Kiedyś jak sprawdzałem na Wine, to mocno zamulał i był jakiś problem z rysowaniem plomb na pulpicie.

Offline krzysiek13000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: Nazwy plików w dokumentacji
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Maj 2012, 16:15:52 »
Na Linuxie z tego co pamiętam:
-wagony i loki w podglądzie terenu były czarne;
-tak samo komory sygnalizatorów, przez co w terenie nie było widać sygnału;
-niektóre rzeczy na pulpicie (na pewno plomby, nie pamiętam co jeszcze) były czarne;
-coś mi świta w głowie, że w "Łączności" coś było nie tak, ale głowy nie dam.
Malinowa Mandarynka, ISDR z końca listopada.
W życiu jak w ISDRze - czas biegnie tak szybko, że ciężko za nim nadążyć.

grzywacz

  • Gość
Odp: Nazwy plików w dokumentacji
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Maj 2012, 22:04:19 »
Wine 1.4, Ubuntu 12.04, ISDR najnowszy - w zasadzie bez zastrzeżeń. Z rzadka przestają działać przyciski, ale wystarczy zapisać, zrestartować i wczytać. Jest dobrze. :)

grzywacz

  • Gość
Odp: Nazwy plików w dokumentacji
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpień 2012, 21:31:08 »
Wskrzeszając stary temat chciałem nadmienić, że najnowsza wersja nadal bezproblemowo działa pod Wine. Serdeczne dzięki. :-)

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Nazwy plików w dokumentacji
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Lipiec 2013, 11:36:05 »
Nie będę uruchamiał nowego wątku, bo i tak jest ich dużo. Mam ubuntu 10.04 LTS, pod wine gra, jak ktoś wcześniej napisał plomby są czarne, ale z tym akurat daję sobie radę, natomiast prawie za każdym razem jak gram to po ok. 5min grania wyłącza się dźwięk, przy czym w ogóle w systemie dźwięk działa (wyłącza się tylko w symulatorze). Co może być powodem? Pozdrawiam.