Forum Główne > ISDR - Rozkłady jazdy

Parowozy ISDR v.2.5

<< < (2/4) > >>

Zacha:
Wszystko ładnie, pięknie, ale kolega mi plac zastawił tymi wrakami i gdzie ja mam teraz wyngiel wyładować ;) Ja bym je postawił na 7 pod rampą albo między 102-ką i 103-ką i docisnął do siebie. I na koniec taka śmieszna anegdotka ;)

Pr1:
Śmieszna anegdotka. Jest napisane w info, że nie ma ich co zaczepiać, ponieważ i tak nie ruszą.


--- Cytuj ---Ja bym je postawił na 7 pod rampą albo między 102-ką i 103-ką i docisnął do siebie.
--- Koniec cytatu ---

No tak tylko wtedy MK będą Ci włazili na tory, żeby zobaczyć parowozy  ;D

Ok, zaraz je stonką ustawie między 102-ką i 103-ką.

Poprawka ustawienia wraków tak, aby nie przeszkadzały w ruchu planowym w pierwszym poście. Należy zamienić poprzedni plik z tym.
Mam nadzieję, że nie będą już przeszkadzały.
--------------------------------------------------------------------------------------
Plan na najbliższe tygodnie:

- Dodanie do rozkładu jazdy pociągów kategorii Interregio 32603 Ślemień - Testowo (w Testowie jest rozdzielany na:  32603/1 Testowo - Wilanowice i 32603/2 Testowo - Zbyszki [z trakcją parową]) oraz 23604/1 Wilanowice - Testowo i 23604/2 Zbyszki - Testowo [z trakcją parową](w Testowie jest złączany i jedzie do Ślemienia jako 23604).

- Uruchomienie lokomotywy parowej Ol49-7 w MD Zbyszki (do prowadzenia w.w pociągu na trasie Testowo - Zbyszki - Testowo). Wiadomo już po początkowych oględzinach, że ten parowóz pojedzie max. 75km/h.

- Dodanie lokomotywy spalinowej SP42 na stacje Testowo (żeby nie "ściągać" z sąsiedniej stacji lokomotywy). Lokomotywa posłuży w razie defektu parowozu lub innej pojazdu trakcyjnego.

-------------------------------------------------------------------

I teraz są dwie bardzo ważne sprawy.

1. Gdy dwa wraki stykają się włączają światła. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, ale w następnej wersji trochę je oddale od siebie. Może to pomoże.
2. Zapomniałem zmienić w pierwszym pociągu z Wilanowic (ten o 1:15) trakcję parową na elektryczną (trakcja parowa była ustawiona na testowanie tendra).

W.w błędy z mojej winy będą naprawione w wersji 2.0 rozkładu razem z planami powyżej, ponieważ myślę, że one nie wpływają w znacznym stopniu na symulację.
 

Pr1:
Ostatnia wersja rozkładu. Wszystkich posiadaczy poprzednich wersji proszę o pobranie tejże wersji poprawionej niemalże w 100%.
 Nie będzie dalszych wersji to ostatnia, lecz czekam na wasze uwagi i sugestie. Wszystkie taki i inne sprawy proszę pisać w tym wątku.

Jest tylko jedna wada. Plik *.sav z poprzednich wersji nie działa w v.2.5 ponieważ dodano nowy pociąg (IR).   

Dziękuję za pobieranie.
Miłego dyżurowania życzy @Pr1

MaKu:
A po co dołączasz plik .sav?

Zacha:
Chociażby po to, żeby w stacji stał już na rozpoczęciu tabor.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej