Forum Główne > Lisków (stara wersja symulatora)

Lisków - Dyskusja (archiwalne)

(1/187) > >>

uetam:
Witam,
Prezentuje kolejna wersje testowa stacji Lisków (dawniej Testowo Fabryczne).
Start o godz 18:00, w archiwum znajduje sie rowniez plik *.sav z godziny 21:00
Prosze zglaszac wszelkie bledy.
pozdrawiam
Podsumowanie błędów na dzień 23.10.2012 r.

--- Cytuj ---- W przejeździe SSP w km 72 nie działa sygnalizator S3 (RASP-UZK wskazuje że działa)
--- Koniec cytatu ---
Poprawione. Dodatkowo poprawiono działanie TOP2 oraz ustawiono wskaźniki aby podczas usterki SSP AI zwalniało do 20km/h

--- Cytuj ---- Po co jest powtarzacz na torze bocznicowym ISpT?
--- Koniec cytatu ---
Po nic. Został już usunięty podobnie jak czujniki SSP które się też tam znajdowały.

--- Cytuj ---- SSP od Testowa nie działa poprawnie - wyłącza się przed przejechaniem końca pociągu.
--- Koniec cytatu ---
Jak już pisałem powtarzacz od tego SSP jest w Testowie i nas generalnie nie powinien interesowac. Jak narazie jest tam 20km/h z 'WOSu' do odwołania.

--- Cytuj ---- Są problemy z komunikatami w łączności (np przycisk zamknij (przejazd) do SKP nie działa).
--- Koniec cytatu ---
Problem jest znany i leży w module PostD. Do czasu naprawy SKP bedzie zamykalo przejazd na jeden krotki dzwonek lub zgloszenie na centralce przyjazdu pociagu.

--- Cytuj ---Podczas podawania przebiegu z Testowa od semafora A na tor 3, mając w minusie zwrotnice 8/9cd i 9ab dzieje się to co w załączniku zapodałem.
--- Koniec cytatu ---
Poprawione.

--- Cytuj ---Znalazłem jeszcze coś takiego (podaję w załączniku).
--- Koniec cytatu ---
Poprawione.

--- Cytuj ---Niektóre pociągi towarowe od wilamowic nie chcą przyjeżdzać np:823588, 173482,128084. pomimo tego iż są zaznaczone że kursują, blok końcowy do tęczy po 2 torze można wrócić przed zapaleniem się lampki pmSKP2L.
--- Koniec cytatu ---
To też znany błąd. Do czasu poprawy postd tak będzie. Co do rozkładu jazdy to Igor obecnie pracuje nad nową jego wersją.

--- Cytuj ---- kiedy wpuszczam pociąg ze Zbyszek na tor nr 5, po dojechaniu i zatrzymaniu się pode semaforem N5 droga przebiegu nie kasuje się (obrazek w załączniku). Muszę ją sam kasować, przez zerwanie plomby na zc.
--- Koniec cytatu ---
Poprawione.

--- Cytuj ---- kiedy przez zwrotnice 1/2 przejeżdża pociąg, nie można zmienić przebiegu zwrotnicy 3/101
--- Koniec cytatu ---
Tak ma byc :)

--- Cytuj ---- nie mogę podać sygnału do manewrów na semaforze N5, oczywiście zwrotnice są ustawione jak trzeba i naciskam N5/m. Radzę sobie tym dając przez radio do maszynisty polecenie "Manewr za N5".Poprawione
--- Koniec cytatu ---

--- Cytuj ---- kiedy na semaforze N5 podam wolną drogę, nie świeci się cała droga przebiegu (w załączniku)
--- Koniec cytatu ---
Poprawione.

--- Cytuj ---Ok zadziałało dzięki, pojawił się niestety problem, stacja Wilamowice, chce wyprawić do mnie pociąg parzysty, pyta czy droga jest wolna, ale "nie bierze" pozwolenia na blokadzie, a po chwili zgłasza mi że nie może wyprawić pociągu.
--- Koniec cytatu ---
Poprawione.

Cezar:
Do pliku 'liskow' trzeba dopisać rozszerzenie '.exe', aby włączyć symulator ;)

dawid plk:
U mnie wyskakuje "plik uszkodzony" (pobrałem 2 razy i to samo) :(

uetam:
Spróbuj pobrać z innej przeglądarki - u mnie wszystko jest ok, sprawdzałem na dwóch komputerach.

McCm:
- W przejeździe SSP w km 72 nie działa sygnalizator S3 (RASP-UZK wskazuje że działa)
- Po co jest powtarzacz na torze bocznicowym ISpT?
- SSP od Testowa nie działa poprawnie - wyłącza się przed przejechaniem końca pociągu.
- Są problemy z komunikatami w łączności (np przycisk zamknij (przejazd) do SKP nie działa).

Czy te tory na prawo od stacji, co przechodzą przez przejazd to będzie jakaś bocznica jak TEFAMA? Nie kończą się kozłem, a fajnie by mieć bocznicę też tam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej