Forum Główne > Lisków (stara wersja symulatora)

Lisków - Dyskusja (archiwalne)

<< < (120/187) > >>

piotrek_wiedenka:
Rozumiem, że nie będzie centralki do SSP w km 1,412 (p.o. Kukułka), bo widzę, iż działa poprawnie, nie ma tej 20 lecz nie słychać dźwięku podczas działania sygnalizacji.

EN57-002:

--- Cytat: mateu w 23 Lipiec 2014, 17:08:11 ---SWDR wygląda jak jak w rzeczywistości. Po jakimś czasie przyzwyczaisz się do takiego sposobu prezentowania daty ;)

--- Koniec cytatu ---

tak to jest jak informatycy produkują coś z czego nie korzystają, a z drugiej strony nie ma interakcji ze strony korzystających lub kanał do informatyków jest odcięty.

Co do pytania się Borku i Wilamowic o drogę dla luzaków i towarowych to chyba lepiej jakby to była opcja jak napisał "jageer"

greg86:
Wydaje mi się że za p.o. Lisków Rynek powinien stanąć semafor wyjazdowy, ponieważ na chwilę obecną nie ma innej możliwości zatrzymania pociągu mającego jechać do Spedpolu aniżeli polecenie D2 Stój. A przecież z nastawni (poza kontrolą wizualną lampek na pulpicie) nie ma możliwości oceny położenia składu w tak oddalonym punkcie. Poza tym po zatrzymaniu składu sygnałem D2 Stój i podaniu sygnału zezwalającego na semaforze X, skład ten nie rusza samoczynnie, tylko trzeba mu podać Nakaz jazdy.

Link na stronie pobierania nadal odsyła do v2.

Ponadto nie zwalnia się przebieg od semafora X do Tz1 po minięciu przejazdu i semafora Q3.

uetam:
Wszystkie pociągi jadące do SPEDPOLU jadą najpierw do Liskowa Miasta a po zmianie kierunku przyjmujemy je bezpośrednio na bocznicę SPEDPOL.

greg86:
Ok, to zamyka pierwszy akapit, ale co z trzecim?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej