Autor Wątek: Lisków - Dyskusja (archiwalne)  (Przeczytany 963543 razy)

Offline MiKol91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warmia Mazury
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #360 dnia: 22 Sierpień 2013, 15:16:25 »
A co SPEDPOLem, czy była mżliwość wyprawienia dalej i przyjmowania ich pociągów towarowych w SPEDPOLu tak jak to z TEAFMĄ?
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2013, 15:18:27 wysłana przez MiKol91 »
Pozdrawiam Marian ;)

Offline MiKol91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warmia Mazury
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #361 dnia: 22 Sierpień 2013, 15:25:06 »
Jeśli zaś można jeszcze coś zaproponować, to może dałoby się zrobić, w oknie podglądu sytuacji w terenie, obok przycisku "centruj widok" przyciski "Spedpol" (...) które przenosiłyby nasz podgląd do odpowiedniej części mapy.

Do mojego wcześniejszego postu.
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2013, 15:27:12 wysłana przez MiKol91 »
Pozdrawiam Marian ;)

Offline MaKu

  • Moderator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 565
  • Starszy Dyżurny Ruchu
    • Zobacz profil
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #362 dnia: 22 Sierpień 2013, 15:29:02 »
Jeśli zaś można jeszcze coś zaproponować, to może dałoby się zrobić, w oknie podglądu sytuacji w terenie, obok przycisku "centruj widok" przyciski "Spedpol" i "Rynek", które przenosiłyby nasz podgląd do odpowiedniej części mapy.
Tez o tym myslalem. Zrobi sie.

MiKol. Czytasz Ty czasami co odpisuje autor, czy klepiesz posty, dla samej zasady?

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #363 dnia: 22 Sierpień 2013, 16:16:31 »
Gwoli wyjaśnienia, jestem pełen podziwu dla Twórców symulatora. Jego szybki rozwój, bo wiem że jest wykonywany w czasie wolnym od innych zajęć, jest bardzo cieszący zarówno mnie jak i pewnie wszystkich grających. Porównywałem np. stare Testowo Fabryczne z nowym Liskowem i rozbudowanie stacji (pulpitu kostkowego) do tych rozmiarów jest dużą pracą, która została zrobiona. Wszak dodano cały Lisków Rynek, tor 15-ty, uzależnienia do tego i przebudowano inne tory dodatkowe.

Offline Arkady_1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
  • Maszynista
    • Zobacz profil
  • Skąd: mazowsze
Odp: Zmiana nr. na grupie
« Odpowiedź #364 dnia: 22 Sierpień 2013, 16:24:16 »
:( u mnie tego nie widać :( Chyba mam inną wersje programu, albo nie umiem tego włączyć.
Narzędzia -> Debugowanie -> zaznacz "debug TSRK"
W podglądzie terenu zobaczysz "cuda wianki" :)
:o Uch... :o Faktycznie są i cuda, są i wianki... Teraz to ja widzę takie rzeczy, o jakich mi się nawet nie śniło że są ;)
Bardzo dziękuję za informację :)
Pozdrawiam
Arkady

Offline piotr1859

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z Google
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #365 dnia: 22 Sierpień 2013, 17:46:43 »
Już wiadomo jakie będą  zmiany w następnej wersji??  Żeby jeszcze bardziej utrudnić należy z posterunku jedno-okręgowego zrobić dwu-okręgowy i luzik :)
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2013, 18:16:44 wysłana przez piotr1859 »

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #366 dnia: 22 Sierpień 2013, 18:58:38 »
Już wiadomo jakie będą  zmiany w następnej wersji??  Żeby jeszcze bardziej utrudnić należy z posterunku jedno-okręgowego zrobić dwu-okręgowy i luzik :)

to działaj i rób...
Trainz

Offline uetam

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 391
    • Zobacz profil
  • Skąd: IZ Wrocław
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #367 dnia: 22 Sierpień 2013, 23:10:48 »
Już wiadomo jakie będą  zmiany w następnej wersji??  Żeby jeszcze bardziej utrudnić należy z posterunku jedno-okręgowego zrobić dwu-okręgowy i luzik :)

to działaj i rób...
W Liskowie juz raczej nie bedzie zmian a jedynie poprawki tego co sa. Moze w nieokreslonej przyszlosci powstanie wersja z SBL do Testowa/Wilamowic.

Offline Arkady_1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
  • Maszynista
    • Zobacz profil
  • Skąd: mazowsze
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #368 dnia: 22 Sierpień 2013, 23:49:45 »
W Liskowie juz raczej nie bedzie zmian a jedynie poprawki tego co sa. Moze w nieokreslonej przyszlosci powstanie wersja z SBL do Testowa/Wilamowic.
To może tylko jednokierunkową, albo dwukierunkową tylko po jednym (do Wilamowic) torze? Inaczej zacznie się robić zbyt łatwo*   ;D

* - i tu patrz komentarze tych, co pisali że teraz  jest zbyt trudno - wszystkim się nie dogodzi  8)
Pozdrawiam
Arkady

Offline piotr1859

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z Google
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #369 dnia: 23 Sierpień 2013, 10:25:55 »
Ok a jaki trzeba mieć monitor żeby widzieć cały pulpit bez przewijania go non stop??

Offline MaKu

  • Moderator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 565
  • Starszy Dyżurny Ruchu
    • Zobacz profil
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #370 dnia: 23 Sierpień 2013, 10:50:21 »
Przypuszczam, że minimum 1920.

Offline Ash

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
  • Skąd: Mazowsze
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #371 dnia: 23 Sierpień 2013, 10:58:17 »
Ok a jaki trzeba mieć monitor żeby widzieć cały pulpit bez przewijania go non stop??
Używając rozdzielczości 1920x1080 można tak ustawić suwakiem pulpit, aby były widoczne wszystkie kostki + kilka/kilkanaście pikseli czarnych listw z obu stron.

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #372 dnia: 23 Sierpień 2013, 16:02:29 »
Już wiadomo jakie będą  zmiany w następnej wersji??  Żeby jeszcze bardziej utrudnić należy z posterunku jedno-okręgowego zrobić dwu-okręgowy i luzik :)

Czytaj co autor pisze o współpracy 2 nastawni dysponujących.... lub dysp i wyk. Bo domyślam się, że o to Ci chodzi.

Chyba, że pokręcić jak u żółwia na WBB 4 pulpity :D Na każdym po 3 rozjazdy :P
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline Arkady_1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
  • Maszynista
    • Zobacz profil
  • Skąd: mazowsze
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #373 dnia: 23 Sierpień 2013, 16:32:23 »
Już wiadomo jakie będą  zmiany w następnej wersji??  Żeby jeszcze bardziej utrudnić należy z posterunku jedno-okręgowego zrobić dwu-okręgowy i luzik :)
Czytaj co autor pisze o współpracy 2 nastawni dysponujących.... lub dysp i wyk. Bo domyślam się, że o to Ci chodzi.
Chyba, że pokręcić jak u żółwia na WBB 4 pulpity :D Na każdym po 3 rozjazdy :P
Ech, pamiętam z własnego życiorysu (niezawodowego). Taka stacja, była, Leśniczówka. Dwa rozjazdy na wykonawczej i chyba trzy na dysponującej. Lubiłem tam przepuszczać pociągi. Krewny tam kiedyś pracował.
No ale przecież tu nie o to chodzi. Uważam że jeden posterunek całkowicie w Liskowie wystarczy. Znaczy jedna nastawnia, bo drugi posterunek to SKP ;)
Pozdrawiam
Arkady

Offline W.F.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Skąd: WDOKP
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #374 dnia: 23 Sierpień 2013, 17:38:56 »
Witam wszystkich
Czy zdarzyła się komuś usterka nastawiania przebiegowego co zmusiło do przejścia na ręczne nastawianie przebiegów.

Pozdrawiam
W.F.