Autor Wątek: Lisków - Dyskusja (archiwalne)  (Przeczytany 963560 razy)

Offline piotr1859

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z Google
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #510 dnia: 31 Grudzień 2013, 13:20:19 »
i tak właśnie w Polsce tworzą się kodeksy i ustawy a po co coś takiego robić elegancko i grzecznie zapytałem a tu już regulaminami mi walą skończyła się komuna panowie... lepiej było odpowiedzieć, że nikt nie wie i już... jak w tej Polsce ma być dobrze

_________________________________________________
Zostawiam wiadomość w oryginale. Poprzez brak chęci napisania posta poprawną polszczyzną, pokazujesz brak szacunku do innych użytkowników. Nie wspominając już, że nie idzie zrozumieć tego bełkotu z powodu braku przecinków.
Zakładając konto na tym forum wyraziłeś zgodę na przestrzeganie regulaminu? Więc jak w tej Polsce ma być dobrze, kiedy łamie się regulaminy i przepisy?
MaKu
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2013, 15:38:25 wysłana przez MaKu »

Offline Pr1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 329
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pr
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #511 dnia: 31 Grudzień 2013, 20:52:58 »
Cytuj
Panowie jak bedzie to bedzie. Ostatnio cos sie zaczelo powoli do przodu posuwac, wiec mozecie miec nadzieje ze do swiat bedzie nowa wersja.
Gdyby nie powyższy post Autora nie byłoby teraz problemu. Autor podważył tą część regulaminu forum:
Cytuj
[Autorzy]nie są w stanie na nie odpowiedzieć [na pytanie dot. wydania nowej wersji programu]
Był w stanie odpowiedzieć? Był. Odpowiedział w trybie przypuszczającym, jednakże odpowiedział. Kogo słucha użytkownik? Innego użytkownika, który odpowiedział mu cytatem z regulaminu, czy Autora? Słowa Autora nie sprawdziły się, więc użytkownik miał święte prawo zadać ponownie to samo pytanie.
A tak na marginesie: takimi postami tworzy się "oczekiwaczy". Po co dawać nadzieję ws. wydania grube tygodnie/miesiące przed faktycznym wydaniem? Rozumiem. Można dać jakieś informacje do będzie, jak będzie, ale nie podawać daty wydania.

Offline Slowcio1111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 42
  • RM900VB na D29-106
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ustrobna, Podkarpackie
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #512 dnia: 24 Styczeń 2014, 12:57:15 »
Witam! Rozglądam się po Liskowie i nigdzie nie zauważyłem We 4a, 4b, 4c. Co to ma być! >:( ;) ;). Pozdrawiam.

Offline Zacha

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
    • Zobacz profil
  • Skąd: podg Lumpago
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #513 dnia: 24 Styczeń 2014, 15:17:42 »
Pewnie leżą już na pobliskim skupie złomu ;)
Sz na Tm

Offline Slowcio1111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 42
  • RM900VB na D29-106
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ustrobna, Podkarpackie
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #514 dnia: 24 Styczeń 2014, 15:34:39 »
Rozumiem, ale wszystkie? :). Dlaczego nie wzięli W5 ;). Z nimi to tylko kłopot przy manewrach. ;)
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń 2014, 15:36:30 wysłana przez Slowcio1111 »

Offline Zacha

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
    • Zobacz profil
  • Skąd: podg Lumpago
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #515 dnia: 24 Styczeń 2014, 17:11:10 »
Za daleko :)
Sz na Tm

CureQ

  • Gość
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #516 dnia: 28 Styczeń 2014, 19:40:16 »
Panowie,jest problem ;) Wpuściłem pociąg na tor niezelektryfikowany do Borku i nie wiem co robić teraz :) W realu to pewnie jakaś spalinówa zastępcza a tutaj to nie wiem ;)

Offline Zacha

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
    • Zobacz profil
  • Skąd: podg Lumpago
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #517 dnia: 28 Styczeń 2014, 20:12:40 »
No to co za problem... Jak nie masz kopciucha w stacji to weź urwij od pierwszego brutta jaki będzie na biegu albo "SMS-em" do dyspozytora po ratunek :) Opcja przysłanie lokomotywy czy jakoś tak. Też mi się parę razy zdarzyło pomylić kierunki :)
Sz na Tm

Offline Droznik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pandionowo
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #518 dnia: 28 Styczeń 2014, 21:00:31 »
Tiaa zastępcza ;p Patyki strzelą w górę i masz już pozamiatane. Wyjaśnienia, dochodzenia, zabranie premii i jeszcze inne kary będziesz miał do zwolnienia włącznie. Tutaj nie może być pomyłek, bo każda pomyłka drogo Cię kosztuję.
Pracuję w firmie, która wstydzi się swoich pracowników.

Offline Slowcio1111

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 42
  • RM900VB na D29-106
    • Zobacz profil
  • Skąd: Ustrobna, Podkarpackie
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #519 dnia: 28 Styczeń 2014, 21:54:12 »
Witam! Rozglądam się po Liskowie i nigdzie nie zauważyłem We 4a, 4b, 4c. Co to ma być! >:( ;) ;). Pozdrawiam.
Mówiłem.;)

Offline Zacha

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
    • Zobacz profil
  • Skąd: podg Lumpago
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #520 dnia: 29 Styczeń 2014, 15:13:49 »
Mechanik też dupa, że nie zauważył, że zamiast S10a ma S2 podane na wyjeździe i drogę do Borku ułożoną ;)
Sz na Tm

Offline patryk1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 21
  • Szczecin
    • Zobacz profil
  • Skąd: Szczecin
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #521 dnia: 16 Luty 2014, 15:27:55 »
Mi też się tak parę razy zdarzyło i kliknąłem opcje przysłanie lokomotywy ale ona chyba dopiero po 3-4 godzinach w grze przyjechała i musiałem jeździć po lewym :/ :p
Technikum Kolejowe . 1AT Technik Spedytor

Offline taper

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 123
    • Zobacz profil
  • Skąd: D29-26 43km
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #522 dnia: 19 Luty 2014, 07:30:10 »
W opcji przysyłania lokomotywy możesz zmienić czas. U mnie była po ok 30 min.

Offline dp116

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #523 dnia: 20 Luty 2014, 18:35:23 »
W opcji przysyłania lokomotywy możesz zmienić czas. U mnie była po ok 30 min.
Ja też często przysyłałem lokomotywę, ale mi najwcześniej przyjeżdżała po 1,5 godziny.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kęty
Odp: Lisków - Dyskusja
« Odpowiedź #524 dnia: 20 Luty 2014, 19:56:24 »
Minimalny czas "zamówienia" lokomotywy jest losowany z pewnego zakresu oraz zależy od rodzaju trakcji i kierunku przyjazdu, np. lokomotywy spalinowe z Wilamowic nie wyjadą wcześniej niż 40 minut po zgłoszeniu (czyli przyjazd = 40 minut + wartość losowa + czas jazdy po szlaku). Dodatkowo przyjazd może opóźnić się przy dużym obciążeniu szlaku - sąsiedni posterunek może trzymać lokomotywę przed pociągami o wyższym priorytecie. W Debugowaniu można podejrzeć, czy lokomotywa oczekuje już na wolną drogę na sąsiednim posterunku.