Autor Wątek: Brak planu schematycznego Liskowa  (Przeczytany 15895 razy)

yoda

  • Gość
Brak planu schematycznego Liskowa
« dnia: 13 Listopad 2012, 12:34:50 »
Witam serdecznie. Jest to mój pierwszy post więc krótkie przywitanie. Jestem ISDR z pomorskiego. Co prawda pracuję na urządzeniach mechanicznych, ale w stopniu podstawowym mam pojęcie o przekaźnikowych. Po "wykopaniu" tej strony i programu w moim środowisku wiele osób jest zafascynowanych i popiera ideę  tego symulatora (chodzi o to iż nikt nie ma pojęcia o wymaganiach i wiadomościach jakie musi mieć dyż. ruchu) Na początek pochwała dla Twórcy tego symulatora. Jestem zafascynowany nie tylko wszystkimi zależnościami, ale też wagą programu. W paru megabajtach zmieściła się naprawdę wielka sprawa. Dziwię się że PLK nie wystąpiła o kupno licencji bo naprawdę na tym można szkolić przyszłych dyżurnych. No ale wracam do tematu... Przydała by się mapa całej lini tz. wszystkie stacje jak są połączone (lisków, borek,ślemień itd.) no i nigdzie nie mogę się dokopać planu schematyczngo Liskowa. Po prostu jest bardzej skomplikowany od Testowa i by to trochę pomogło mam nadzieję że nie tylko mnie. POZDRAWIAM

Offline Paweł

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kęty
Odp: Brak planu schematycznego Liskowa
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Listopad 2012, 13:02:29 »
Udostępniona wersja ISDR Lisków jest wersją roboczą, dlatego nie wszystko jest dla tego symulatora gotowe. Docelowo powinna powstać dokumentacja analogiczna jak dla ISDR Testowo, wraz z planem schematycznym i innymi danymi o posterunku.