Autor Wątek: Oryginalne hobby kolejowe  (Przeczytany 43476 razy)

mac140

  • Gość
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Kwiecień 2013, 21:43:26 »
najbardziej to Ty się ośmieszasz.
i tego się ukryć nie da.
Twoja sprawa trafiła  do inspektora wydziału ds. operacyjno-prewencyjnych Komendy Głównej SOK.

tak samo jak byś sprawdzał swoje gg podane na stronie to byś wiedział ze panowie z TV się też interesują Tobą...


parę osób to maszyniści oraz drużyny manewrowe( w tym ja) które czy to z twojego powodu czy innych kretynów parę razy jadą "ściągać" pociąg ze szlaku

Szkoda że tacy ludzie jak ty pracują na kolei.... Wytłumacz mi dlaczego w USA gdzie pociągi towarowe mają 3 km długości, są ciągnięte przez 4 do 6 lokomotyw i dużo trudniej w razie zatrzymania jest je ruszyć z miejsca pracownicy kolejowi są pozytywnie nastawieni do freighthopperów a u nas mimo że nasze pociągi są śmiesznie małe w porównaniu do amerykańskich, większość ludzi jest przeciwko takim jak ja?
Puste groźby możesz sobie rzucać. GG sprawdzałem-nic nie ma. Poza tym gdybyś był inteligentny, nie pisał byś tutaj tego wszystkiego-bo teraz na pewno mnie nie złapiecie:)

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Kwiecień 2013, 21:53:58 »
szkoda że tacy ludzie jak Ty chodzą po tym świecie...

a złapać Cie... strasznie trudno będzie znając np Twoje IP....


a dlaczego są ludzie źle nastawieni?
bo "utrudniacie" nam prace.. potem przez Was ludzie muszą pisać raporty, a dlaczego zatrzymany, a co było przyczyną itp... itd... potem dostają potrącenia z pensji...
Trainz

mac140

  • Gość
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Kwiecień 2013, 22:09:10 »
Owszem, złapać mnie będzie trudno. Dowodów brak. Wszystkie mogą zniknąć w ciągu minuty. Poza tym brak paragrafu na mnie.

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Kwiecień 2013, 09:41:56 »
No oczywiście... Masz 10000% racji....
Ale jak to mówiłeś sam... Gdybyś był inteligentnym to byś wiedział ze filmy z jutuba można pobrać O.O dziwne no nie?

Paragrafów nie ma?
Tu też jesteś w DUUUUŻYM błędzie...
Zaczynając od początku wstęp na obszar kolejowy bez zezwolenia,

Ty jak zwykły szarak masz prawo korzystać jedynie z wagonów OSOBOWYCH takich, które są w miejscu ogólnodostępnym czyli przy peronie. Nic więcej.

No ale Ty wielki MK pokroju Łowców Rp1, który zna historię podziału PKP i sprawozdania finansowe spółek grupy PKP o tym powinieneś wiedziec.

Więc raz jeszcze.
"Skończ Waść, wstydu oszczędź" bo z każdym wpisem jesteś coraz bardziej żałosny i chyba brak ci juz rzeczowych argumentów.


Rzeczy wpuszczonej raz do Internetu juz nieusuniesz... Pamiętaj o tym...
Trainz

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Kwiecień 2013, 09:56:12 »
Szkoda że tacy ludzie jak ty pracują na kolei.... Wytłumacz mi dlaczego w USA gdzie pociągi towarowe mają 3 km długości, są ciągnięte przez 4 do 6 lokomotyw i dużo trudniej w razie zatrzymania jest je ruszyć z miejsca pracownicy kolejowi są pozytywnie nastawieni do freighthopperów a u nas mimo że nasze pociągi są śmiesznie małe w porównaniu do amerykańskich, większość ludzi jest przeciwko takim jak ja?

Można by prowadzić prawo z jueesej :D Pozwolenie na broń - bym odstrzeliwał wszystkich łofffców na trasie ;) Jak masz śmiesznie małe pociągi to jedź do naszych frends zza kałuży i tam skakaj  ;)
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

mac140

  • Gość
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Kwiecień 2013, 10:30:34 »
No oczywiście... Masz 10000% racji....
Ale jak to mówiłeś sam... Gdybyś był inteligentnym to byś wiedział ze filmy z jutuba można pobrać O.O dziwne no nie?

Paragrafów nie ma?
Tu też jesteś w DUUUUŻYM błędzie...
Zaczynając od początku wstęp na obszar kolejowy bez zezwolenia,
Ściąganie filmów z Youtube samo w sobie jest łamaniem prawa....
A co do "wstępu na teren kolejowy bez zezwolenia"-podaj w takim razie na SOK zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na WSZYSTKICH miłośników kolei:)

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Kwiecień 2013, 10:43:57 »
patrz i dalej się pogrążasz...

   
Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych
Roz. 3: Treść prawa autorskiego
Oddział 3. Dozwolony użytek chronionych utworów
Art. 23. Dozwolony użytek osobisty

1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Przepis ten nie upoważnia do budowania według cudzego utworu architektonicznego i architektoniczno-urbanistycznego oraz do korzystania z elektronicznych baz danych spełniających cechy utworu, chyba że dotyczy to własnego użytku naukowego niezwiązanego z celem zarobkowym.

2. Zakres własnego użytku osobistego obejmuje korzystanie z pojedynczych egzemplarzy utworów przez krąg osób pozostających w związku osobistym, w szczególności pokrewieństwa, powinowactwa lub stosunku towarzyskiego.



a co do zawiadomienia... Ty jesteś o tyle dobitnym przykładem że sam dostarczyłeś materiał na łamanie przez siebie prawa
Trainz

mac140

  • Gość
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Kwiecień 2013, 14:32:39 »
To ty się pogrążasz. Materiały na youtube podlegają licencji youtube, która ZABRANIA pobierania materiałów z ich strony. Poza tym z pewnych powodów muszę z dniem dzisiejszym zakończyć moją przygodę z freighthoppingiem. Życzę tobie i Twoim kolegom z SOK udanego polowania. Ciekaw jestem tylko czy będziecie mnie próbowali złapać również wtedy gdy z kładki nad stacją Brochów będę robił zdjęcia...

temat do zamknięcia i/lub usunięcia
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2013, 14:34:32 wysłana przez mac140 »

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Kwiecień 2013, 17:17:53 »
Ciekaw jestem tylko czy będziecie mnie próbowali złapać również wtedy gdy z kładki nad stacją Brochów będę robił zdjęcia...

Dowody na popełnione przez Ciebie przestępstwo są. więc jak ktoś będzie chciał Cię złapać to Cię złapie.

za swoją głupotę człowiek długo będzie płacić ...
Trainz

Offline Droznik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pandionowo
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #39 dnia: 19 Kwiecień 2013, 17:32:47 »
Cholera więcej już niczego nie poruszę

Łowcy Rp-1 - narodzili się po mojej interwencji ( w zasadzie to ja ich "wytropiłem")
Frein.... te hobby - wrzuciłem wam info chłopak musiał zakończyć swoje hobby. Tylko nie wiemy czemu. Zdrowie, rodzina, najbliżsi?? Może sam odpowie. Ale już nie bo chciał zamknąć temat
Pracuję w firmie, która wstydzi się swoich pracowników.

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #40 dnia: 19 Kwiecień 2013, 18:06:03 »
U mnie jakby taki był i wskoczył do wagonu z gorącym żużlem to by się rozpłynął dosłownie  ;)
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Oryginalne hobby kolejowe
« Odpowiedź #41 dnia: 19 Kwiecień 2013, 18:49:01 »
Frein.... te hobby - wrzuciłem wam info chłopak musiał zakończyć swoje hobby.

i bardzo dobrze
Trainz