Autor Wątek: Problem z wczytanym r.j.  (Przeczytany 11992 razy)

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Problem z wczytanym r.j.
« dnia: 01 Kwiecień 2013, 22:05:13 »
Witam. Problem może być banalny, ale nie wiem jak to przeskoczyć. Ściągnąłem nowy ISDR, wcześniej grałem na 291111. W nowym jak uruchamiam to z oryginalnym rozkładem jazdy się uruchamia, jak chce uruchomić "wczytaj rozkład jazdy z pliku" ściągniętymi z forum np. "Cezar_rozkład.roz" czy "Mikol_rozkład.roz" ewentualnie z własnym edytowanym "rozkład.roz" to z każdym nieoryginalnym nie chce działać prawidłowo. Tzn. na np. Cezar_rozkład w zakładce "Rozkład jazdy" tam działa, poc. się odpowiednio podświetlają w zależności od godziny, ale nie zgłaszają się na stację, ani nie sa zapowiadane przez sąsiednich ISDR. Co spr., co może być powodem? Pozdrawiam, bo to mój pierwszy post.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kęty
Odp: Problem z wczytanym r.j.
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2013, 22:26:22 »
Prawdopodobnie przyczyną jest brak dołączenia do rozkładu jazdy plików ze stanem początkowym - w takim przypadku pierwsze pociągi zostaną pominięte, ponieważ ich przyjazd inicjowany jest przed godziną od której zaczynasz. Nie będzie również składów które według rozkładu powinny znajdować się na stacji. Poczekaj kilkadziesiąt minut i sytuacja powinna się unormować.

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Problem z wczytanym r.j.
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień 2013, 23:09:36 »
To się zgadza, bo uruchomiłem symulator ponownie do pierwszego poc. który jest w starym r.j. Jechał o 01:10, dopisałem poc. po nim o 01:17 i ten się już pojawił. Jak w takim razie dołączyć pliki ze stanem początkowym?
Uruchomiłem rozkład Cezara i rusza od 00:30, później jeżdżą poc. Wcześniejsze są pomijane.
Wiem, dokumentacja 5.3, to ta pora, przeoczyłem.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2013, 23:23:44 wysłana przez EN57-002 »

Offline maciejgrzywna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chrzanów
Odp: Problem z wczytanym r.j.
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień 2013, 23:12:36 »
Dokumentacja, 5.3.

Offline MiKol91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warmia Mazury
Odp: Problem z wczytanym r.j.
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2013, 17:34:58 »
A w moim rozkładzie było wszystko okej? :D
Pozdrawiam Marian ;)