Forum Główne > ISDR - Tematy ogólne

Telefonogramy

<< < (5/5)

Paweł:
Myślę że najlepiej będzie zrobić na liście kilka najczęściej używanych tekstów oraz pole "inne...", które by otwierało okno pozwalające na wybranie dwóch naraz czy też wpisania czegoś niestandardowego. Ramka po lewej jest przeznaczona na centralkę i nie chce tam wrzucać innych rzeczy, elementy od telefonogramów dla wygody i przejrzystości powinny być zgrupowane w jednym miejscu.

KRZAQ:

--- Cytat: MaK_86 w 05 Styczeń 2011, 20:21:24 ---
Wiesz, dyżurni między sobą też czasami jak polecą formułką to "ojejjj"...
Np... "śmieszny pośpieszny", "burdel", "wypi$%dalaka mocy na zamknięty" czy "luj do szopy"....

--- Koniec cytatu ---
Wiesz jak Kalety z Koszęcinem zaczęli sobie lopkować przy zamknięciu to skończyło się wielką kupą w lesie :]
Mieliśmy jednego bohatera co zawsze się śmiał z nas że podczas kontroli jedziemy formułkami. Pewnego dnia odwiedziła go kontrola z UTK. Chłop został odsunięty od czynności i skończyło się dla niego egzaminem ścisłym :D

Jednym z założeń jest to aby program mógł służyć dla szkoleń przyszłych dyżurnych. Niech młodzież przynajmniej szkoli się jak powinno być, a złych nawyków nabiorą później ;)

MaKu:

--- Cytat: KRZAQ w 07 Styczeń 2011, 09:27:19 ---Jednym z założeń jest to aby program mógł służyć dla szkoleń przyszłych dyżurnych.

--- Koniec cytatu ---

To niech przyjdą do mnie na dniówkę "pomachać" trochę wajchami od anglików. ;)


--- Cytat: KRZAQ w 07 Styczeń 2011, 09:27:19 ---Niech młodzież przynajmniej szkoli się jak powinno być, a złych nawyków nabiorą później ;)

--- Koniec cytatu ---

Z tym się zgodzę w 100%  :)

Zacha:
Osobiście jestem za "potocznym zapowiadaniem". Przyznajcie, że jak ktoś chce pograć na luzie to czemu nie :P

robert051:
Co do potocznego zapowiadania to w granicach czyli nie że jedzie "głupi pośpiech" a kurier itp.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej