Autor Wątek: Wątek testowy  (Przeczytany 33011 razy)

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Wątek testowy
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Kwiecień 2011, 23:28:45 »
Jeżeli możesz, to zarzuć linki do tych "Ciekawszych"  ;)
ISDR też się kiedyś nudzi  8)
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

mirekbrnosim

  • Gość
Odp: Wątek testowy
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Maj 2011, 21:16:44 »
MATEU, MATEU, mirekbrnosim zapytowywuje czy mu się nowa wersja Testowa Fabrycznego przysługuje. Bo robota z moim rozkładem jazdy na dwa pulpity staje.

Offline uetam

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 391
    • Zobacz profil
  • Skąd: IZ Wrocław
Odp: Wątek testowy
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Maj 2011, 19:53:48 »
MATEU, MATEU, mirekbrnosim zapytowywuje czy mu się nowa wersja Testowa Fabrycznego przysługuje. Bo robota z moim rozkładem jazdy na dwa pulpity staje.
Ja jestem zablokowany przez isdrPaula :)

mirekbrnosim

  • Gość
Odp: Wątek testowy
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Maj 2011, 20:06:51 »
Myślałem, że ty sam masakrujesz kod w Delphi z TF

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Wątek testowy
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Maj 2011, 20:42:16 »
Myślałem, że ty sam masakrujesz kod w Delphi z TF
Wiem, że wypowiadam się nie za siebie :D Ale są "ciężkie powiązania"  ;) pomiędzy jednym, a drugim symkiem. Można prosto powiedzieć, że jeden się opiera na drugim i są od siebie "zależne". Ja też z czymś stoję  ;D
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kęty
Odp: Wątek testowy
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Maj 2011, 21:39:05 »
TW składa się w 90% z uniwersalnych klas, procedur itp. takich jak engine z symulacją ruchu i wszelkich urządzeń zewnętrznych, AI, moduły blokad liniowych, łączność telefoniczna, SWDR. Reszta to załadowane do projektu pliki pulpitu, układu torowego, rozkładu jazdy, wstawione i właściwie powiązane odpowiednie moduły, ustawienia, zależności itp. (ale nie jest to też prosta sprawa, bo wszystko poza paroma plikami trzeba zrobić bezpośrednio w kodzie źródłowym). Tak więc TF to w zasadzie w 90% TW, w żadnym wypadku nie nowy projekt tworzony od zera. Dopóki nie skończę paru rzeczy w TW i nie prześlę nowych źródeł mateu, to zabieranie się za TF nie ma za bardzo sensu. Tak właściwie to uważam że skoro są odpowiednie materiały to robienie kolejnych fikcyjnych stacji w ogóle nie ma sensu ;)