Forum Główne > Ruch kolejowy

Pozmieniali znów SWDRa

(1/4) > >>

djuzi:
Programiści tworzący SEPE poszli z duchem czasu i stwierdzili, że czas SWDRa nieco odświeżyć.
Nagłówki tabel dostały gradientowe tło, wspaniale pogarszając widoczność białych liter tytularnych tabeli. Dodatkowo pasek zaznaczenia jest koloru niebieskiego, a numer pociągu na tym pasku czarnego, co również powoduje, że trzeba się przyglądać, żeby coś doczytać. Doszły też "wstęgi" - bliżej nieokreślona funkcja podkreślająca wiersz z pociągiem na oczo**bny kolor różowy lub zielony. Co i po co to nie wiadomo, bo legenda niby jest na dole, ale przy rozdzielczości XGA, która jest zablokowana na wielu nastawniach i nie można jej zmienić - nie widać w ogóle objaśnień. Doszła też jakaś opcja edycji czasu przyjazdu/odjazdu, jednak jest ona nieaktywna. Oczywiście w dalszym ciągu nie ma opcji korekty czasu odjazdu, jeśli pociąg ma planowy dłuższy postój na stacji - dalej odjazd rzecz. przedłużany jest o czas opóźnienia.

Na szczęście jest też jakiś pozytyw - działają już telegramy, można sobie dany telegram po kliknięciu otworzyć i odczytać jeśli ma się ochotę - dali jakąś wbudowaną czytałkę PDFów.

Wybaczcie, ale zapomniałem zrobić zrzutu ekranu z tego zachwytu ;)


Pytanie do Pawła - czy również "pójdzie z duchem czasu" i upodobni SWDRa w ISDRze do niuansów w pierwowzorze?

Paweł:
Jak będą jakieś dokładne screeny jak to wygląda to może zmienię, chociaż inne rzeczy czekają na zrobienie/poprawienie i szczerze mówiąc nie bardzo mi się teraz chce bawić w różowe podświetlenia i zmienianie nagłówków na jakieś gradientowe. Zawsze można zostać przy rozkładzie z 2010 ;)

uetam:

--- Cytat: djuzi w 25 Styczeń 2011, 21:33:05 ---Na szczęście jest też jakiś pozytyw - działają już telegramy, można sobie dany telegram po kliknięciu otworzyć i odczytać jeśli ma się ochotę - dali jakąś wbudowaną czytałkę PDFów.

--- Koniec cytatu ---
To juz dziala conajmniej 4-5 msc.
Co do rozdzielczosci to ja sie jeszcze nie spotkalem z mniejsza niz 1280x1024 ;)

djuzi:

--- Cytat: mateu w 25 Styczeń 2011, 21:51:45 ---To juz dziala conajmniej 4-5 msc.

--- Koniec cytatu ---
No jeszcze w grudniu nie działało mi to...

--- Cytat: mateu w 25 Styczeń 2011, 21:51:45 ---Co do rozdzielczosci to ja sie jeszcze nie spotkalem z mniejsza niz 1280x1024 ;)

--- Koniec cytatu ---
U nas niektórzy dyżurni nie dają rady na SXGA i mają ustawione monitory na XGA, więc powinni do 1024x768 dopasować SWDRa wg mnie.

Zacha:
Tak wygląda najnowsza wersja SEPE (2.0). Sorry za jakość, jednak da się coś z tego odczytać.

Na prośbę innego użytkownika usunąłem część informacji ze zdjęcia - Paweł.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej