Autor Wątek: Problem z plikiem startowym RJ  (Przeczytany 66492 razy)

Offline uetam

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 391
    • Zobacz profil
  • Skąd: IZ Wrocław
Odp: Problem z plikiem startowym RJ
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Kwiecień 2014, 23:42:52 »
Musisz wpisac dwukropek pomiedzy godzina a minuta inaczej ten wpis zostanie zignorowany przez symulator.

Offline Misiek5

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Problem z plikiem startowym RJ
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Kwiecień 2014, 15:50:49 »
Wow, działa, dziękuję ;)

Offline Meril

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
  • Skąd: Polska
Odp: Problem z plikiem startowym RJ
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Październik 2018, 10:59:13 »
Odkopuje temat sprzed wieków, ale po co zakładać nowy o tym samym tytule?
Do rzeczy: Lisków - tworzenie pliku startowego idzie ok, ale program go nie widzi. Nie wiem co robie nie tak, bo robiłem tak jak w instrukcji, nazwa się zgadza, są w jednym katalogu, ale mimo to jest info "brak pliku startowego". W dokumentacji jest informacja o tym że trzeba zmienić nazwe pliku, ale wygląda na to że automatycznie symulator nazwał jak trzeba.  Wczytanie tego pliku jak zwykły save niby działa, ale ustawienia są z trybu debugowania i za każdym razem trzeba przestawiać po swojemu. Czy coś robie źle?

Offline maszynistastary

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Problem z plikiem startowym RJ
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Marzec 2019, 17:53:50 »
Może jeszcze go przeczytasz, ja bardzo poważam ten projekt. Bo to jest kapitalny projekt. Ja jestem maszynistą i uwielbiam tę stronę.
Ale wracam do tematu. Lisków wersja "liskow230714v4" nie pozwala wczytać rozkładu stworzonego przez jakiegoś sympatyka tego projektu.
Jeżeli mamy do czynienia z "Testowem" to można wczytać swój rozkład jazdy. Natomiast "liskow230714v4" to się nie da. Chociaż fizycznie
jest to  możliwe, ale jest to droga dość trudna. Jako, że i po co. Rozkład wbudowany w Lisków jest bardzo dobry, możesz sobie go modyfikować w czasie rzeczywistym. Szkoda, że "liskow230714v4" jest  niestabilny. No są problemy, a szkoda bo to lepsza stacja do treningu dla dyżurnego ruchu. Lisków to powinna być sztandarowa stacja tego projektu a nie Testowo. Ale nie ja tu żądzę. Ja generalnie to trenuję na Testowie bo jest stabilny. Np. zamykam na ileś godzin jeden tor ze Ślemienia do Testowa no i nie potrzeba mi, żadnych nowych rozkładów. Prowokuję uszkodzenie lokomotywy, jakieś usterki itp, itp, No człowieku można dostać "fioła" jak musisz reagować jak ci się walą pociągi na tą małą stację węzłową. Znajomość działania urządzeń srk pomaga mi jako maszyniście w pracy, bo rozumię pracę dyżurnego ruchu. Ale to zruzmie tylko kolejarz starej daty jakim ja jestem. Kiedyś dyżurny ruchu na GLC szkolił mnie na pulpicie kostkowym. Miałem jako maszynista taką możliwość, ja go szkoliłem na lokomotywie SM31. Były to fajne czasy. Ale to se ne vrati jak mówią Czesi.

Offline maszynistastary

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
  • Skąd: Katowice
Odp: Problem z plikiem startowym RJ
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Marzec 2019, 18:53:08 »
Da się wczytać twój rozkład jazdy jak jest w katalogu Listków, ja tego nie wiedziałem. Przepraszam.

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Problem z plikiem startowym RJ
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Marzec 2019, 07:59:15 »
Ale to zruzmie tylko kolejarz starej daty jakim ja jestem.

Tak trochę nie na temat, ale jak się czyta to co wyżej to aż się człowiek gotuję.
Taki jesteś fachowiec że tylko stare pryki coś zrozumieją? W czym jesteś lepszy od młodych? Niekiedy nowy młody jest dużo bardziej kumaty i ogarnięty niż nie jeden stary wyjadacz...
Więc proszę, skończ teksty że stary kolejarz to wie wszystko
Trainz