Autor Wątek: Opóźnienia.  (Przeczytany 127103 razy)

Offline piotrek_wiedenka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z kątowni.
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #45 dnia: 15 Sierpień 2014, 20:10:08 »
Awaria loka w Rogóźnie k. Łańcuta. Oczekiwano na zastępczą lokomotywę z Przemyśla.
-Mechaniku jazda na Sz.
-Dobrze.
-Podałam, świeci?
-Świeci, nie świeci, świeci, nie świeci, świeci, nie świeci.

Offline TaKeT

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
  • Skąd: X
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #46 dnia: 15 Sierpień 2014, 21:19:36 »
No to ładnie... Ja rozumiem że czasy stonki na boku każdej troszkę większej stacji mineły ale 150 z powodu loka :)

Offline dp116

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #47 dnia: 15 Sierpień 2014, 23:42:42 »
No to ładnie... Ja rozumiem że czasy stonki na boku każdej troszkę większej stacji mineły ale 150 z powodu loka :)
Dlatego ja zawsze na początku gry wybieram "Przyślij lokomotywę spalinową" i problemu nie ma.  :) Raz przez przypadek w Liskowie wpuściłem pociąg mający jechać do Ślemienia na szlak do Borku. Lokomotywy jak na złość nie miałem, ale na szczęście 2 minuty wcześniej na stację wjechał szynobus na Miasto. Prosiło się pasażerów, aby opuścili pojazd, i wysłało po  unieruchomionego kibelka. Ostatecznie opóźnienie składu do Ślemienia wyniosło 18 minut, a śladu do Miasta - 13. Na PKP po tym incydencie pewnie szukałbym nowej pracy.  :(

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Sierpień 2014, 10:57:49 »
Przy okazji rozwiązywania dziwnych sytuacji w symulatorze, coś co miało msc. w rzeczywistości. Poc. na przystanek Woodstock z Rzeszowa do Kostrzyna nazwano "Stalowy pęchęrz". No niezła nazwę wybrali. Inna sprawa, że poc. jechał z 384min opóźnieniem od stacji Jakubowice, bo na szlaku Dwikozy - Jakubowice uległ awarii. Do zdefektowanego składu przysłano zastępczy ze Skarżyska Kamiennej, który (uwaga) też zdefektował. Aby zażegnać gniew tłumu usiłowano połączyć jednostkę z lokiem od CTL-u się nie udało z przyczyn technicznych i wreszcie przysłali im ze Stalowej Woli Rozwadów trzeci skład, którym odjechali "Stalowym pęcherzem" dalej. Trzeba mieć faktycznie stalowy pęcherz, aby wytrzymać 384min opóźnienie. Może zatwierdzający tą nazwę był przyszłościowy i domniemywał trudności. 
   W symulatorze możemy podesłac loki zapasowe, w moim rozkładzie one nawet przyjeżdżają planowo na rezerwę, ale to fikcja i tak byśmy chcieli. W rzeczywistości... No wiemy jak wygląda.

Offline Droznik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pandionowo
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #49 dnia: 17 Sierpień 2014, 23:37:12 »
http://www.dwikozy.zpow.pl/

Dalej twierdzisz że to był przypadkowy defekt i bezowocne próby ściągnięcia składu? Ja już w 20 min po dowiedzeniu się o tej usterce stwierdziłem że "to był zamach" :) Tego smaku i chwil się nie zapomina :)
Swoją drogą IZIR pamiętasz jeszcze Bączki, z tej wytwórni?
« Ostatnia zmiana: 17 Sierpień 2014, 23:39:54 wysłana przez Droznik »
Pracuję w firmie, która wstydzi się swoich pracowników.

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Grudzień 2014, 16:17:57 »
Ktoś wie, czemu z takiego niewinnego opóźnienia zrobiło się takie duże? Może SM42 ciągnie?

Offline TaKeT

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
  • Skąd: X
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #51 dnia: 27 Grudzień 2014, 17:27:41 »
Brak przepustowości - moderna :)

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Grudzień 2014, 18:20:21 »
Jest sobota między świąteczna, gdzie towarowych jeździ mniej, osobowych też, a on łapie na szlakach z powodu moderny łącznie 227min. Przy takim opóźnieniu to chyba już jest problem z drużynami trakcyjnymi i konduktorskimi.


Nie wiem jak działają portale, które zbierają informacje dot. punktualności przejazdów, ale dzwonił teraz kolega z Olsztyna gdzie czeka na poc. 51150 do Wa-wy Zach. i poc. ten dopiero podstawili za pomocą SM42 w peron (18:58), a zarówno w/g. rozkład pkp, jak i infopasażer ten poc. jedzie planowo. To skąd oni pozyskuja informacje? Dzwonił, aby się dowiedzieć czy na necie czegoś nie podają.
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2014, 19:04:08 wysłana przez EN57-002 »

Offline TaKeT

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 143
    • Zobacz profil
  • Skąd: X
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #53 dnia: 27 Grudzień 2014, 22:17:21 »
Nie no - moderna to tylko jeden z powodów ;) Generalnie infopasażer działa różnie, końcem sierpnia czekałem na skład ,,TurKola" a infopasażer mówił że już mnie minął ;)

Offline piotrek_wiedenka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
  • Skąd: Z kątowni.
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Grudzień 2014, 22:36:45 »
Na Barbakanie został wyłączony wagon po awarii hamulca.
O proszę Krasicki rozpoczął podróż +44 i wyrobił się o czasie do Warszawy.
« Ostatnia zmiana: 27 Grudzień 2014, 22:39:16 wysłana przez piotrek_wiedenka »
-Mechaniku jazda na Sz.
-Dobrze.
-Podałam, świeci?
-Świeci, nie świeci, świeci, nie świeci, świeci, nie świeci.

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #55 dnia: 28 Grudzień 2014, 00:16:13 »
Za to tu kolejny rekordzista z wczoraj, bo jeszcze jedzie, a raczej stoi. Ciekawy dzień wczoraj był.

Offline Patryk_SPA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Skąd: Szczecin
PENDOLINO OPÓŹNIONE?!
« Odpowiedź #56 dnia: 02 Styczeń 2015, 21:47:29 »
Witam. Mamy rekordziste dnia EIC Premium PENDOLINO ED250 jako 1606/7 z Warszawy do Wrocławia opóźniony nagle o 106-112 minut. Ktoś wie co się stało w Częstochowie?.
ISDR Szczecin Port Centralny SPA

Offline Andrev

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: PENDOLINO OPÓŹNIONE?!
« Odpowiedź #57 dnia: 02 Styczeń 2015, 23:44:05 »
Witam. Mamy rekordziste dnia EIC Premium PENDOLINO ED250 jako 1606/7 z Warszawy do Wrocławia opóźniony nagle o 106-112 minut. Ktoś wie co się stało w Częstochowie?.

Może jakaś piesza pielgrzymka wsiadała?  ;)

Offline gumini_0317

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
  • Skąd: z Tarnowa
Odp: PENDOLINO OPÓŹNIONE?!
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Styczeń 2015, 18:40:46 »
Ktoś wie co się stało w Częstochowie?
A ponoć nie ma głupich pytań  :) 1607 nie nabił opóźnienia w stojąc na stacji w Częstochowie tylko przyjechał już opóźniony ;) I to widać na tym zrzucie ekranu. "Opóźnienie przyjazdu 110 min."
Co do przyczyny to gdzieś była awaria SRK i wiele Pendolin zyskało opóźnienia. Czy i ten konkretny z tego powodu to nie wiem, bo nie znam miejsca awarii.

Offline dp116

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 138
    • Zobacz profil
  • Skąd: Warszawa
Odp: Opóźnienia.
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Styczeń 2015, 10:09:38 »
Ja mam jeszcze jednego rekordzistę - 2 stycznia pociąg IC "Barbakan" opóźniony o 190 minut z powodu "potrącenia ze skutkiem śmiertelnym" jakieś 2 km od peronów Krakowa Gł. Screen z Infopasażera podeślę potem.