Forum Główne > ISDR - Tematy ogólne

Pulpit nowej stacji.

(1/3) > >>

matek123:
Witam. Jak bym zrobił bitmapę pulpitu Stacji Wołomin, to czy ktoś byłby chętny do zrobienia schematu, rozkładu jazdy i zależności? Rozkład jazdy można było by (za zgodą autora) spisać z symulatora Kolejarz. Szczegółowy kontakt przez PW.

Paweł:
A na podstawie czego zrobiłbyś ten pulpit? Masz informacje o urządzeniach łączności, urządzeniach SSP itp.? Rozkład z "Kolejarza" to troche kiepskie źródło - tam nawet rodzajów pociągów nie ma (ale akurat rozkład to najmniejszy problem). Jeżeli jest komplet materiałów, to może przyda się na przyszłość, ale narazie nie ma sensu się bawić w kolejne stacje bo zrobi się bałagan (z TF już jest). Najpierw trzeba dopracować prototyp (TW), a później dopiero ruszymy z produkcją seryjną ;)

jageer:

--- Cytat: matek123 w 20 Marzec 2011, 21:22:40 ---Witam. Jak bym zrobił bitmapę pulpitu Stacji Wołomin, to czy ktoś byłby chętny do zrobienia schematu, rozkładu jazdy i zależności? Rozkład jazdy można było by (za zgodą autora) spisać z symulatora Kolejarz. Szczegółowy kontakt przez PW.

--- Koniec cytatu ---

Masz również dokładny plan sytuacyjny stacji? Jakie strzeliny przy konkretnym it się zapalają? Same fotki pulpitu czy coś to jest kilka% tego co potrzeba.

matek123:
Fotek pulpitu nie mam ale najważniejsze szczegóły znam, bo po znajomościach byłem 15 minut na nastawni.  Wiem, że szczeliny  wszystkie się zapalają oprócz tych co są same "blaszki". W internecie jest dokładny plan z nazwami semaforów i Tm. A schemat z kolejarza jest identyczny z pulpitem na nastawni. Wiem gdzie są podświetlone szczeliny, a gdzie same blaszki.

Zacha:
Nam nie chodzi o to, które szczeliny są podświetlane, a które to same blaszki. Tyle to można ze zdjęć odczytać. Chodzi o to, żebyś wiedział które dokładnie szczeliny świecą się przy zajętości odcinków, które rozjazdy mają wspólną izolację, jakieś nietypowe rozwiązania na pulpicie itp.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej