Forum Główne > Inne

Nastawniczy - dyskusja o zawodzie

(1/44) > >>

lack3r:
Orientuje się ktoś ile zarabia teraz nastawniczy?

Złożyłem aplikację i pewnie niedługo czeka mnie rozmowa, ale nie wiem czy gra jest warta świeczki jak zaoferują mi 1200 zł netto ?

jageer:
To negocjuj więcej.
Przez 1 rok nie masz węgla oidp. Po drugie, zależy jaką podstawę Ci dadzą, potem będzie Ci rosła wysługa lat co roku, do tego nocne, szkodliwe, świąteczne itp itd :)

Zarobki to "temat tabu" jeden ISDR powie, że zarabia 1500, a drugi 2500 na tej samej budzie z tym samym stażem. Przy czym ten co "zarabia" 1500 nie przyzna się, że ma nabranych pożyczek zakładowych :)

A nad tym zastanawiaj się dopiero, jak PLK do Ciebie zadzwoni :) Bo od złożenia aplikacji, do "rozmowy" daleka droga. A jak Ci powiedzą, że dają 1200 możesz powiedzieć "sorry" i tyle. Nikt nie każe Ci przyjmować pracy.

lack3r:
To mozna negocjowac więcej? nie maja z góry określonej minimalnej w państwowej firmie?

Pewnie orientujesz się w jakich granicach mogą oscylować pierwsze wynagrodzenia ?

MaKu:
1. Najpierw badania, potem umowa.
2. Nie ma żadnej rozmowy. Po prostu, albo zgadzasz się na warunki, albo nie.
3. Stawka na stażyście jest o wiele mniejsza.
4. Jagger jak zwykle koloryzuje z tymi różnicami. Różnice są, ale nie oscylują w takich widełkach

lack3r:
No to pewnie orientujesz się ile by mniej więcej zarabiał taki stażysta jak ja przed kursem, a ile po kursie ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej