Autor Wątek: Problem z godziną rozpoczęcia służby  (Przeczytany 16195 razy)

Offline Patryk_SPA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Skąd: Szczecin
Problem z godziną rozpoczęcia służby
« dnia: 29 Grudzień 2014, 12:35:18 »
Witam.Mam problem otóż jak kliknę rozpocznij od Niedziela 18:00 albo od Poniedziałek 18:00 to symulator się uruchamia z godziną 6:00. Proszę o pomoc. Na TW i na Lm mam normalnie a na Ls tak się robi.
ISDR Szczecin Port Centralny SPA

Offline dyżurny27

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Problem z godziną rozpoczęcia służby
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2014, 13:29:00 »
Tak. Kolega ma rację. U mnie też taki błąd występuje. W ogóle nie można zacząć o godzinie 18:00, w żadnym dniu (pn, nd). Nie wiem  czym to może być spowodowane :( Próbowałeś wpisać np. dzisiejszą datę?
Pozdrawiam.

Offline greg86

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • Skąd: Największe miasto bez kolei pasażerskiej w Europie
Odp: Problem z godziną rozpoczęcia służby
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2014, 13:53:17 »
Już gdzieś o tym było, poszukałem trochę i proszę:

Już chciałbym zgłosić pierwszy błąd. Przy wybraniu obcji startu symulacji o 18 w niedzielę, gra uruchamia się o godzinie 6.
To akurat jest zamierzone. Opcja startu o 18 zostanie dorobiona gdy poprawie te malutkie bugi które zostały wypisane w tym temacie..

Cytuj
Naszła mnie wątpliwość jak prowadzić dzienniki... Czy powinienem mieć jeden na Lisków-Lisków miasto (i co wtedy wpisywać jako godzinę odjazdu/przyjazdu) czy mieć 3 dziennki Lisk.- p.odg Rynek, Podg. Rynek - Lisków i Podg. Rynek - Miasto.... Jak uważacie?
Dziennik w sumie mozesz prowadzic tylko dla szlaku Liskow Rynek - Liskow Miasto. Docelowo wszystko zostanie opisane w dokumentacji..
Cytuj
Zgłaszam, że na post. 3. nie zamykają się rogatki (N3/N4), tak ma być? Usterek nie ma.
Błąd. Poprawimy.

Cytuj
No właśnie. A propos tych rogatek. Jak mam zgłaszać, żeby Post. 3 zamknął przejazd jak poc. jedzie od strony Miasta? Zwykłe: "Pociąg xxxxx odjechał" nie pomaga. Od strony Liskowa to działa. 
Pociag xxx wjezdza lub po prostu dwa krotkie sygnaly na centralce.

Temat do zamknięcia (usunięcia)

Offline Patryk_SPA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Skąd: Szczecin
Odp: Problem z godziną rozpoczęcia służby
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2014, 15:07:39 »
Aha bo myślałem że tylko ja tak mam ale jednak nie :P
ISDR Szczecin Port Centralny SPA