Forum Główne > ISDR - Rozkłady jazdy

Rozkład od EN57-002 dla Liskowa (zmiany)

(1/8) > >>

EN57-002:
Po ponad roku od edycji RJ dla nowego Liskowa, grając na tym RJ dokonano dość znaczących zmian.
   Poprawiono wyobiegowanie części składów. Do składu 36091 dodano powrotny 63090, skasowano poc. 36093. Skrócono relacje dwu poc. z Testowa do Liskowa zamiast dalej do Wilamowic (skład ten oczekuje w Liskowie na powrót) oraz poc. z Liskowa Miasta do Liskowa, zamiast do Borku. Składy te prawie dublowały się z innymi pasażerskimi. Odwołano na szlaku Borek - Lisków jeden poc. osobowy, też biegł przy innym pasażerskim.
  Przesunięto odsyły niepotrzebnych loków z dnia na godz. po 01:00 w nocy.
  Ponieważ symek zaczyna się w pn. o 06:00 to dostosowano obieg Borek-Lisków Miasto wchodzący po godz. 06:00, aby nie wisiał w debugowaniu.
   Znacznie poprawiono skomunikowania dodając odpowiedni czas na przesiadki (w RJ są wpisane opóźnienia, wtedy ruch kierować operatywnie). Poc. skomunikowane w uwagach mają wpisane na jakie oczekują.
   W nocy dodano skład osobowy z Wilamowic rozłączany w stacji na kierunki Ślemień i Zbyszki, w zamian czego skasowano skład towarowy.
   Wydłużono postoje nocnych poc. pośpiesznych dalekobieżnych, jak również czas na przepinanie loków przy poc. przyśpieszonych dalekobieżnych.
   Numerację poc. w RJ pozostawiono dotychczasową opisaną przy poprzedniej publikacji.
   Poprawiono opisy przy składach poddawanych przeróbce, a grupy wagonów przy poc. zbiorowych opisano "na wagonach".
   
   Wstawiłem ostatnią wersję zmienionego RJ [(2020-01-22) ostatnie uwagi dot. RJ w poście z tą samą datą w wątku]

Kacper9:
Dlaczego 57102 zatrzymuje się na przystankach osobowych?

EN57-002:
To już było opisywane tutaj: http://isdr.pl/index.php/topic,382.msg5513.html#msg5513, nie mam już na to wpływu.

EN57-002:
Tak średnio wypada pisać samemu po sobie, ale grając nadal w symka, po zmianie RJ zauważyłem błąd poc. 44212, który nie zmieniał automatycznie nr na 44211. Poprawione w pliku dołączonym.

Aderian94:
Gdy zaczynam od poniedziałku 6:00, to nie przyjeżdża do mnie ten pociąg o 6:07. Mówię o tym najnowszym rozkładzie. Dopiero około 6:30 Testowo dzwoni z pociągiem 3615 co ma być o 6:41. Sprawdzałem też na wyłączonych opóźnieniach i to samo jest. Wcześniejsze pociągi w ogóle nie przyjeżdżają oraz nie pytają o drogę, tak jakby ich w ogóle nie było. Przy uruchamianiu jest napisane też: brak plików ze stanem początkowym symulacji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej