Forum Główne > Inne

Oglądanie TV na dyżurze

(1/13) > >>

rustsaltz:
Jest przepis zabraniający oglądania telewizji w czasie dyżuru?

Zacha:
Jak najbardziej. Nie wolno mieć telewizorów, komputerów (oprócz firmowego oczywiście), kiedyś nie można było słuchać nawet radia.
Wyciąg z Ir-2:

--- Cytuj ---4. Oglądanie programów telewizyjnych w czasie pracy jest zakazane. Słuchanie radia może mieć miejsce jedynie w chwilach zmniejszonego natężenia pracy oraz podczas przerw w pracy, o ile nadmiernie nie angażuje uwagi pracownika negatywnie wpływając na wykonywanie obowiązków.

--- Koniec cytatu ---

mirekbrnosim:
rustsaltz, no i pewnie zakład pracy im jeszcze opłaca abonament RTV. Ale myślę, że ta dyskusja nie jest na temat i trzeba ją skończyć.

uetam:

--- Cytat: Zacha w 10 Maj 2011, 22:27:19 ---Jak najbardziej. Nie wolno mieć telewizorów, komputerów (oprócz firmowego oczywiście), kiedyś nie można było słuchać nawet radia.
Wyciąg z Ir-2:

--- Cytuj ---4. Oglądanie programów telewizyjnych w czasie pracy jest zakazane. Słuchanie radia może mieć miejsce jedynie w chwilach zmniejszonego natężenia pracy oraz podczas przerw w pracy, o ile nadmiernie nie angażuje uwagi pracownika negatywnie wpływając na wykonywanie obowiązków.

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---
Ale co ma Ir-2 do automatyków ?:) Z reszta ten przepis jest juz martwy. Jezeli ogladam film na laptopie lub w komorce to nie jest to technicznie program telewizyjny.

Zacha:
Ja akurat odniosłem się do pracowników posterunków. Nie mniej jednak podczas kontroli nie warto mieć wyciągniętego na wierzch telewizora czy lapka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej