Autor Wątek: Oglądanie TV na dyżurze  (Przeczytany 51867 razy)

Offline Droznik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pandionowo
Odp: Oglądanie TV na dyżurze
« Odpowiedź #60 dnia: 23 Październik 2012, 17:38:41 »
Kiedyś było że do półtora metra wysokości ISDR wymienia żarówki w urządzeniach, czyli wszystkie tarcze podlegały pod nas.  I nie robię żadnych zakazanych rzeczy typu przekaźnikownia, tylko wykonuje swoje obowiązki. Na wyposażeniu dyżurnego jest jedna para butów letnich i zimowych, rękawice, fartuch, kamizelka. Nie jestem pewien co do kurtek ale tamto otrzymujecie po przyjęciu się do pracy na 4 lata. Jeśli tego nie macie to zgłoście się do magazynu po odbiór i wtedy możecie legalnie działać.

A właśnie znałem taką osobę która wymieniała żarówki na semaforach i wpisywała w E-1758  że żarówka wymieniona, działanie prawidłowe.
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2012, 17:40:32 wysłana przez Droznik »
Pracuję w firmie, która wstydzi się swoich pracowników.

Offline MaKu

  • Moderator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 565
  • Starszy Dyżurny Ruchu
    • Zobacz profil
Odp: Oglądanie TV na dyżurze
« Odpowiedź #61 dnia: 23 Październik 2012, 17:55:50 »
Skoro się zgadzacie na takie prace, nie dziwcie się, że wpisują to potem w obowiązki...

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Oglądanie TV na dyżurze
« Odpowiedź #62 dnia: 24 Październik 2012, 11:21:36 »
Ja jeśli nie mam w obowiązkach nie pójdę nawet smarować rozjazdów, bo w razie "w" bhpowiec powie że nie powinieneś w ogóle tego robić jeśli nie masz w zakresie obowiązków...

Zgadza się, idzie się jak w grafiku trza odrobić to jako zwrotniczy, czasem jak rzucą Cię jako zwrotniczego na dniówkę np.
Jedyne co to można sobie wymienić żarówki w pulpicie... chociaż i to może spowodować przy starym pulpicie zwarcie, wygaśnięcie szczelin oraz tarcz manewrowych  ;D ;D
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.