Autor Wątek: RJ dla Liskowa Miasto.  (Przeczytany 14325 razy)

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
RJ dla Liskowa Miasto.
« dnia: 11 Kwiecień 2016, 17:16:51 »
Na podstawie własnego RJ dla Liskowa Głównego, zrobiłem RJ dla Liskowa Miasta. Czyli poc., które przejeżdżają przez Lisków Główny w moim RJ, są wpisane w rozkład w Mieście. Ponieważ RJ dla L. Głównego powstawał jak jeszcze nie było Miasta, przeto poc. są tam wytrasowane tylko dla zmiany czoła, dot. poc. osobowych lub oblotu składu przez loka, to w jednym obiegu osobówki z wagonami, dzielonej w Głównym, a dalej jadącym do M-ta i wszystkich towarowych do i z Spedpolu. Nie ma więc na razie poc. na bocznice przylegające do stacji M-to, może kiedyś taki zrobię, umieszczając je również w RJ dla L. Głównego. Ponieważ w czasie testów ok. 09:30 zauważyłem nierównomierność spływu składów, w Mieście o tej godz. spotykały się 4 poc. to przesunąłem godzinowo kilka, by nie było takiego spiętrzenia. To spowodowało również zmiany w RJ dla L. Głównego, aby RJ dla obu stacji były kompatybilne. RJ dla L. Głównego postaram się tu ponownie, po dalszych poprawkach umieścić.

Offline grzegorz44

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Skąd: podbeskidzie
Odp: RJ dla Liskowa Miasto.
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwiecień 2016, 20:38:30 »
Witam,pobawiłem się nowym rozkładem ale około 9-tej ruch zamarł całkowicie i do północy nic nie przyjechało już.Pozdrawiam

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: RJ dla Liskowa Miasto.
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Kwiecień 2016, 10:27:12 »
Znalazłem przyczynę, przy czym u mnie program jednak dał radę z błędem i wysłał jeden za drugim błędnie wpisany poc. Otóż 44211 miał w przejściach wpisane dane od poc. 44215 z godz. 09:00 z Liskowa Gł. przyj. M-to 09:11, przeto w Twoim przypadku mógł nie wysłać żadnego, a u mnie wysłał dwa pod rząd.
W załączeniu poprawiony RJ.

Offline grzegorz44

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
  • Skąd: podbeskidzie
Odp: RJ dla Liskowa Miasto.
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień 2016, 21:48:49 »
Teraz śmiga wyśmienicie,dzięki i pozdrawiam!!!