Autor Wątek: Zatrzymanie przez Borek.  (Przeczytany 13773 razy)

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Zatrzymanie przez Borek.
« dnia: 08 Luty 2017, 22:22:09 »
Witam. Z powodu awarii na szlaku Borek - Lisków w torze nr 2 poc. 64488 zamknąłem tor nr 2 Od Liskowa do Borku i wprowadziłem ruch dwukierunkowy, jednotorowy po torze nr 1. Z powodu zepchnięcia poc. do stacji Borek, otwarłem tor dla ruchu, a następnie został przywrócony ruch dwutorowy jednokierunkowy. Pierwszym poc. po tych odwołaniach był 44016, który został zatrzymany pod sem wjazdowym do Borka.
  Jakaś koncepcja, co z tym teraz zrobić i jaka jest przyczyna?

Maszynista222

  • Gość
Odp: Zatrzymanie przez Borek.
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Luty 2017, 15:46:25 »
W naszym symulatorze nie ma takiej opcji aby zadzwonić i zapytać co z pociągiem, a powinna być.Ja bym zamknął szlakowy na, którym stoi i 1 torze ruch.

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Zatrzymanie przez Borek.
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Luty 2017, 17:33:19 »
Ja bym zamknął szlakowy na, którym stoi i 1 torze ruch.
Ta i on by mi tam stał do końca symulacji. Podyktowałem mu R305 na pominięcie, wciągnął się do Borka, ale ponieważ to nie Borek wpuszczał to w debugowaniu nadal był na torze, więc nadałem do Borka, że 44016 zatrzymany i z toru się stracił. Pozostała jeszcze blokada, ale to telefoniczne, dwa składy na przepuszczenie (jak znowu któryś nie stanie pod wjazdowym) i powinno być git. Natomiast nie wiem, czemu tam tkwił pod wjazdowym.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kęty
Odp: Zatrzymanie przez Borek.
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Luty 2017, 18:46:47 »
Z jakiegoś powodu procedura obsługi pociągu przez Borek zatrzymała się przed wyświetleniem sygnału na semaforze wjazdowym. Prawdopodobnie błąd w kodzie lub konfiguracji. Na pytanie "co z pociągiem" program nie potrafiłby sam w takiej sytuacji odpowiedzieć.