Autor Wątek: Czy rozmowy telefoniczne są nagrywane?  (Przeczytany 31465 razy)

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Czy rozmowy telefoniczne są nagrywane?
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Październik 2013, 16:40:59 »
Jeden kontroler na PLK, którego znam powiedział dyżurnym, bo jak jest na kontroli to "próbowali" rozmawiać prawidłowo, a jak widział co wyprawiają to powiedział, żeby dali sobie na luz ;) Niepotrzebnie się stresują itp....

Szczecin Główny od dawna ma na pewno rejestrację, jak byłem tam 4 lata temu z kołem naukowym to zapowiedź wyglądała do Wstowa tak: "Barbakan" i trzasnął słuchawką ;)
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline MaKu

  • Moderator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 565
  • Starszy Dyżurny Ruchu
    • Zobacz profil
Odp: Czy rozmowy telefoniczne są nagrywane?
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Październik 2013, 17:41:18 »
Maku 48 to minuta odejścia a nie czas dania wolnej

83109
wolna
48.

To skoro podajesz czas odjazdu, znaczy, że masz TZP. Gdzie w takim razie czas wolnej? ;)

Offline Droznik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pandionowo
Odp: Czy rozmowy telefoniczne są nagrywane?
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Październik 2013, 18:23:04 »
Nie u nas to jest taka stara zasada nie pisana abym nam się wszystkim zgadzało ot po prostu mówimy sobie odejście pociągu z własnej stacji, czasem gdy nie ma się czasu krzyknie planowo, to potem się sprawdza w rozkładzie. Czas przybycia pociągu podajemy sobie przy zapytaniu o kolejny pociąg. Dobra to jest sprawa bo nie muszę nasłuchiwać blokady oraz patrzeć na zegar bo jeden blokuje gdy już może a drugi nawet i 3 min później bo jest zajętym czymś innym.
Pracuję w firmie, która wstydzi się swoich pracowników.

Offline jezior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Czy rozmowy telefoniczne są nagrywane?
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Listopad 2013, 19:16:51 »
Po 1. Mi to wisi czy odsłuchują bo żeby mnie usłyszeć trzeba słuchać o dość dziwnych porach
Po 2. Odsłuch robią 30 min i zapewne będą robić te 30 min przed ich przyjściem bo wątpie aby robili odsłuch od 2 nad ranem
Po 3. Trzeba czasem pozdrawiać odsłuchujących i zrobić z tego mini koncert życzeń. Ciekawe jakie są ich wtedy miny kiedy nagrane jest np.:
-  "Ciekawe czy (tu pada imię naczelnika) potrafi wymyśleć coś jeszcze głupiego niż teraz co mamy
- Nie wiem a czemu się pytasz
- Bo chyba większej głupoty nie da się wymyśleć niż to co mamy
- Echh cały (imię naczelnika). Chodź go pozdrowimy
- Pozdrawiamy naszego miłościwiej panującego naczelnika sekcji .... działającej w IZ .... pana/nią  ....... ...... . A pozdrawiają Pana/nią dyżurni ruchu stacji ..... i stacji .....
- Myślisz że to się nagrało?
- H.. wie zobaczymy najwyżej procenty dostaniemy
- Ale jesteśmy poj.....ni
- No, przynajmniej śmiesznie jest"
Tekst jest tylko wytworem wyobraźni autora. Wszelkie podobieństwa do osób i miejsc są całkowicie przypadkowe.

Po 4. 20 zł? Mateu pisz gdzie bo u mnie progi cenowe zaczynają się od 50% w wzwyż. A to już o wiele więcej niż 20zł

Tak sobie czytam i zacząłem się śmiać sam do siebie bo tak właśnie ostatnio zrobiłem podając koledze poc, tyle że wyglądało to mniej więcej tak:
- ........ a przy okazji że rozmowa jest nagrywana i odsłuchiwana chciałbym pozdrowić wszystkich kontrolerów, instruktorów i naczelników, jestem zaszczycony iż mogę pełnić tak ważną rolę w PLK itd itd", kolega też dołożył coś od siebie a na zakończenie rozmowy padło KONIEC.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2013, 19:39:07 wysłana przez jezior »

Offline Andrev

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: Czy rozmowy telefoniczne są nagrywane?
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Listopad 2013, 12:04:50 »
Godziny z których będzie prowadzony odsłuch powinny być odpowiednio wcześniej udostępnione w celu przygotowania się nagrywanych:

http://youtu.be/DhecpGGOP40

Offline Droznik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pandionowo
Odp: Czy rozmowy telefoniczne są nagrywane?
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Listopad 2013, 15:47:35 »
Zareaguj w trosce o dobro.....automatyczna sekretarka ..... wszystkie informacje trafiają bezpośrednio do dyrektora projektu ds.......

Tiaa to pasuje do misia :)
Pracuję w firmie, która wstydzi się swoich pracowników.

Offline IZKR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 93
  • Kiedyś pracowałem jako ISDR...
    • Zobacz profil
  • Skąd: Polska
Odp: Czy rozmowy telefoniczne są nagrywane?
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Kwiecień 2014, 19:28:01 »
Jesteście w błędzie (ci co w realu za ISDR robią). Nie chce mi się otwierać Ir-1...Poczytajcie paragrafy 23 do 26 (zapowiadanie pociągów), 28 i 29 dla SBLek, chyba 51 (zamknięcia) i td. Poza tym ostatnie polecenia z I B R każą sprawdzać naruszenia tych paragrafów. I to wszystko przez głupka ze Szcz...n. Ale zawsze tak było, że śrubę po wydarzeniach dokręcano. Pytania w tym temacie proszę na PW.
Szaman

taki cytacik z dawnych lat:

"Jak tarcza się kładzie
To semafor się podnosi"