Forum Główne > Ruch kolejowy

Prace sieciowe a E1758

(1/3) > >>

maria1:
Na torze szlakowym odbywają się planowe prace sieciowe i z tegoż powodu tor zostaje zamknięty a dyżurny ruchu nakazał wpisać mi to nie tylko w R142 co akurat jest zrozumiałe ale też w E1758( jestem nastawnicza z krótkim stażem i to nowa sytuacja dla mnie)Dlaczego skoro to książka dla automatykow? A propo: gdy przyjeżdża sieciowy na wykonawczą i chcą odpisać się w książce bo będą pracować w moim okręgu to czy napewno w D831 ?

Daniel:
Tak jak piszesz, książka E1758 czyli książka kontroli urządzeń srk. Wpisuje się usterki i ewentualnie z tego tytułu wprowadzone obostrzenia np telefoniczne zapowiadanie pociągów lub polecanie i zgłaszanie przygotowania dróg przebiegu, a nie zamknięcie toru. Podczas prac sieciowych dyżurny zamyka tor i dostaje powiadomienie o wyłączeniu napięcia w sieci trakcyjnej odpisuje stosowne telegramy w R146 i ewentualnie R142.

Paweł Piotr:
Ten dyżurny ruchu, który wydaje takie idiotyczne polecenia, bardziej nadaje się na egzamin kontrolny niż do pełnienia służby.

jageer:
A z ciekawości, co kazał odpisać?  W sensie treść "telefonogramu".

maria1:
Odpowiadam na pytanie jageera; Tor szlakowy od...do... zamkniety o godz.... z powodu planowych prac sieciowych.
Wszystkim dziekuje bardzo za odpowiedzi, ktore mi bardzo pomogly.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej