Autor Wątek: Kiedy sobie przeglądałem.......................  (Przeczytany 9689 razy)

Offline Tadek40

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Kiedy sobie przeglądałem.......................
« dnia: 15 Maj 2017, 22:18:14 »
Cześć! Kiedy przeglądałem jakieś zbyry na uetam.pl to napotkałem się na prawdobopobnie na bardzo starą bete ISDR. Jest to jakiś stary ISDR ostrz-stary-sym.zip A opowiem jak to znalazłem. Kiedy strona td2 się zepsuł to pokazywał jakąś strone lisek. Kliknąłem na uetam.pl i zacząłem tam oglądać różne rzeczy z nudów. Kliknąłem na zbyry. Coś tam patrzyłem klikałem w różne downloady i przez przypadek natknąłem się na to. Uruchomiłem ten program i zauważyłem okno pulpitu kostkowego oraz pojawiło się okienko gdzie trzeba było wpisać swoje imię. I tak zacząłem zabawe ze starym ISDR. Coś podanie przebiegów nie działało (No chyba że trzeba poczytać instrukcje która w ogóle nie jest dołączona, brak przycisków przestawiania zwrotnic itp. Natknąłem się też na opcje debug były w nim jakieś TSKR oraz w końcu który chciałem odkryć tryb 3d. Telefonia dyżurnego była całkiem inna. Brak możliwośći zamykania przejazdu. Są tam semafory wiszące i nieczynne. I a jeszcze się natknałem na screeny ze starych wersji ISDR. Nawet natknąłem się na screena która przedstawia ISDR w wersji Multiplayer. Jeśli nie wiecie gdzie znaleźć ten stary ISDR daje jego download tu. Pozdrawiam. ;)
(Były) Wscheh wspaniały stwórca rozkładów jazdy. Na emeryturze... na zawsze...

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Kiedy sobie przeglądałem.......................
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2017, 16:42:28 »
Coś podanie przebiegów nie działało (No chyba że trzeba poczytać instrukcje która w ogóle nie jest dołączona, brak przycisków przestawiania zwrotnic itp.

No to jak nie widzisz takich przycisków to dla własnego dobra zostaw to...
Trainz

Offline Paweł Piotr

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 437
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Kiedy sobie przeglądałem.......................
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Maj 2017, 17:07:51 »
To jakiś stary, z wyłączonymi funkcjami, symulator...
Paweł Piotr

Offline Paweł

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1014
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kęty
Odp: Kiedy sobie przeglądałem.......................
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Maj 2017, 18:30:46 »
Wersja robocza stacji która nie została nigdy ukończona, stacja miała mieć urządzenia PB których odwzorowania w ISDR nie ma.

Offline Paweł Piotr

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 437
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Kiedy sobie przeglądałem.......................
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maj 2017, 19:00:07 »
I wszystko jasne!..  ;D
Paweł Piotr