Forum Główne > Kosz

Lisków 2017

(1/2) > >>

Tadek40:
Zdecydowałem sie też wydać rozkład dla Liskowa z 2017 która na początku miała być tylko dla siebie ale ostatecznie zostanie wydana. Miłego dyżuru. Planuje też rozkłady jazdy Lisków z 2008 oraz 2006. Pozdrawiam. ;)

Kacper9:
A gdzie masz nowy Lisków?

Tadek40:

--- Cytat: Kacper9 w 30 Maj 2017, 14:15:56 ---A gdzie masz nowy Lisków?

--- Koniec cytatu ---
A co wersja i rozkład według ciebie nie wchodą w pare? ;)

EN57-002:
Oj Tadek, Tadek. Nie ładnie tak brać czyjś RJ i pisać, że się samemu zrobiło. Mało tego, jakbyś jeszcze nałożył swoje poc. na siatkę tych co już były, zachowując wymagane prawidła to było by dobrze, ale wstawiłeś je sobie byle jak, byle gdzie, nadając im 6 cyfrowe numery przez co obecnie ten RJ w miejscach, w których wstawiłeś dodatkowe poc., jest mało realny.

Tadek40:

--- Cytat: EN57-002 w 30 Maj 2017, 18:57:43 ---Oj Tadek, Tadek. Nie ładnie tak brać czyjś RJ i pisać, że się samemu zrobiło. Mało tego, jakbyś jeszcze nałożył swoje poc. na siatkę tych co już były, zachowując wymagane prawidła to było by dobrze, ale wstawiłeś je sobie byle jak, byle gdzie, nadając im 6 cyfrowe numery przez co obecnie ten RJ w miejscach, w których wstawiłeś dodatkowe poc., jest mało realny.

--- Koniec cytatu ---
Robiłem je z innego rozkładu bo miałem ochote bo wówczasz na zrobienie czystego nie miałem chęci. :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej