Autor Wątek: Zmiana stanowiska a badania lekarskie.  (Przeczytany 10444 razy)

Offline centarail

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Skąd: Polska
Zmiana stanowiska a badania lekarskie.
« dnia: 16 Wrzesień 2017, 20:27:31 »
Witam. Mam małą zagwozdkę dotyczącą "polecenia andronów" przez co poniektórych.
Pracownik "awansujący" ze stanowiska dróżnika/zwrotniczego/nastawniczego na stanowisko ISDR podlega badaniom pt.zmiana stanowiska czy zerowym?

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Zmiana stanowiska a badania lekarskie.
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Wrzesień 2017, 20:59:39 »
Znajomy pracował za nastawniczego i przed egzaminem na isedr musiał zrobić badania, a za tydzień kończyły mu się badania na nastawniczego, więc robił podwójnie.... wstępne to nie były, teraz też są przepisy, że jeżeli w ciągu miesiąca zmienisz pracodawcę, a stanowisko zostaje, nie musisz robić wstępnych.
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline centarail

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Skąd: Polska
Odp: Zmiana stanowiska a badania lekarskie.
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Wrzesień 2017, 21:24:28 »
Sam się już pogubiłem w tych całych przepisach. Czytam, czytam i im więcej czytam tym czuję że mniej rozumiem język polski  >:( Czyli zapewne polegać to będzie na normalnych badaniach "okresowych" tudzież zakończone przepisaniem badań poprzednich - jak to bywa w tej jednej wielkiej poważnej kolejowej mistyfikacji.

Offline santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
Odp: Zmiana stanowiska a badania lekarskie.
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Wrzesień 2017, 22:07:46 »
no ja mam taką sytuację, że mam dwa stanowiska: nastawniczy i dyżurny. Tylko że zostałem wysłany na ISEDR w innym roku niż wypadają badania okresowe za nastawniczego. To znaczy terminy badań się nie pokrywają. I tak co roku odwiedzam medycynę pracy: raz jako nastawniczy raz jako dyżurny. Z tego pomieszania można psychologa nie przejść  :o a idąc na badania na dyżurnego były to badania wstępne czyli tak jakbym przyszedł z ulicy

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Zmiana stanowiska a badania lekarskie.
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Wrzesień 2017, 20:00:15 »
podejmujesz prace na nowym stanowisku, więc przechodzisz padania wstępne na to stanowisko
Trainz