Autor Wątek: Telefoniczne zapowiadanie  (Przeczytany 8939 razy)

Offline maria1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • Skąd: krakow
Telefoniczne zapowiadanie
« dnia: 07 Styczeń 2018, 18:14:33 »
Pociąg wjezdajacy do mnie po torze 1 nie zwolnił zastawki nad bl. końcowym. Wprowadzam tel. zap. poc. W międzyczasie po torze 2 wyprawiam pociąg. Pozniej tor nr 2 zamykam z jakiegoś powodu. Przed wprowadzeniem telefonicznego zapowiadania po torze 1 potwierdzam do tylnego posterunku przyjazd pociągu i to tylny   który wyprawił do mnie pociąg, po którym nie zwolniła zastawka wpisuje w rubryce 7 R 146 przyjazd do o godz. Czy dobrze myślę?

Offline IZKR IZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 108
  • Mechanik! Bardziej czerwone nie będzie!
    • Zobacz profil
  • Skąd: IZ
Odp: Telefoniczne zapowiadanie
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2018, 18:32:10 »
Czyli chodzi Ci o to czy wpisujesz potwierdzenie przybycia do siebie po tym co zastawka nie zwolniła? Bo nie rozumiem do końca pytania chyba
Koledzy i koleżanki... grając tylko  w ISDR nie macie odpowiedniej wiedzy to porad. Niektóre porady są wykorzystywanie przez nas w praktyce. Jeśli nie macie odpowiedniej wiedzy lub "wydaje sie mi" nie piszcie bzdur jak zachować sie w danej sytuacji ponieważ zagrazacie bezpieczeństwu naszym i innych.

Offline maria1

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • Skąd: krakow
Odp: Telefoniczne zapowiadanie
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2018, 18:53:06 »
Jeżeli pociąg wyjeżdżając do mnie nie zwolnil zastawki to ja wprowadzam tzp. Ale wg instrukcji zanim wprowadzony tzp. to należy podać przybycie, więc rozumiem, że na tylnym posterunku w rubryce 7 wpisują przybył do o godz.? W załączniku przykład z zadania.

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Telefoniczne zapowiadanie
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2018, 19:35:18 »
No raczej miejsca w dzienniku nie ma powyżej więc trzeba wpisać przyjazd i poniżej regułkę o tzp
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline IZKR IZ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 108
  • Mechanik! Bardziej czerwone nie będzie!
    • Zobacz profil
  • Skąd: IZ
Odp: Telefoniczne zapowiadanie
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Styczeń 2018, 23:44:36 »
To jest takie dodatkowe potwierdzenie przybycia i wpisujesz je w uwagi. Ty oprócz przybycia potwierdzasz przyjazd do sąsiedniego posterunku i dopiero w tedy bawisz się w telefony.
Koledzy i koleżanki... grając tylko  w ISDR nie macie odpowiedniej wiedzy to porad. Niektóre porady są wykorzystywanie przez nas w praktyce. Jeśli nie macie odpowiedniej wiedzy lub "wydaje sie mi" nie piszcie bzdur jak zachować sie w danej sytuacji ponieważ zagrazacie bezpieczeństwu naszym i innych.