Autor Wątek: Prowadzenie dzienników R-146  (Przeczytany 15470 razy)

Offline lucznik49

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Prowadzenie dzienników R-146
« dnia: 03 Marzec 2018, 17:40:53 »
Witam wszystkich. Planuję właśnie wydrukować sobie dzienniki dla Liskowa i zastanawiam się czy w jednym dzienniku nie dać szlaków do Testowa i Tęczy, w drugim Borek i Lisków Miasto, a trzeci do Tefamy. Co o tym sądzicie?

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Prowadzenie dzienników R-146
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2018, 22:06:11 »
O tym jak prowadzić dziennik jest napisane w ir1. Przeczytałeś?
Trainz

Offline lucznik49

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
  • Skąd: Poznań
Odp: Prowadzenie dzienników R-146
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2018, 09:17:27 »
Sprawdzałem w §37. Do tego co mnie interesuje odnosi się ustęp drugi tego paragrafu. Skracając:

Cytuj
Ilość dzienników ruchu i przeznaczenie każdego z nich dla poszczególnych szlaków należy dla każdego posterunku zapowiadawczego (...) ustalić w regulaminie technicznym.

Dla Liskowa niestety nie ma tego regulaminu, więc pytam się was jako osób doświadczonych jak wy to widzicie.

Offline zolwik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 219
  • ISEDR - ISE Wr. Brochów
    • Zobacz profil
  • Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Odp: Prowadzenie dzienników R-146
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marzec 2018, 15:27:46 »
Skoro nie ma napisane w regulaminie, to sam sobie ustal. Równie dobrze można miec osobny dziennik dla każdego szlaku
Trainz

Offline dyżurny27

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Odp: Prowadzenie dzienników R-146
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Maj 2018, 20:53:37 »
Cześć
Napiszę tu, bo rzecz dotyczy dzienników z Liskowa. Mam pytanie, czy dobrze je wypełniam. A więc:

Dziennik Borek - odst. Tęcza: z Tęczy dla wszystkich pociągów wpisuję tylko godzinę przyjazdu/ wyjazdu do/ ode mnie wg blokady oraz w rubryce 8 godzinę powiadomienia dróżnika (SKP).
Do Borku dla wszystkich składów wysyłanych na prawy piszę godzinę blokowania bloku początkowego. Przy przyjmowaniu wpisuję tylko godzinę przyjazdu (blokowanie ko). Testowo: każda rubryka wg blokady. Lisków Miasto: no tutaj chyba wszystkie, 4., 5. i 6. (?)
Pozdrawiam.