Autor Wątek: Kilka pytań odnośnie dokumentacji  (Przeczytany 12788 razy)

Offline dyżurny27

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków
Kilka pytań odnośnie dokumentacji
« dnia: 13 Sierpień 2018, 14:49:07 »
Cześć, nasunęło mi się parę pytań odnośnie dokonywania zapisów w dokumentacji. Co należy zrobić w jakiej sytuacji to wiem, tylko czasem mam wątpliwości jak i gdzie to zapisać.
         Po pierwsze, gdzie należy odpisać użycie sygnału zastępczego? W R146 w działce uwagi no to wiem, np SzA 00397. Czy jeszcze gdzieś? Jeśli tak, to gdzie i co należy w zapisach zawrzeć?
Podobnie w przypadku rozkazu pisemnego.
         Drugie. Wprowadzanie telefonicznego zgłoszania przyjazdu pociągu z skp odpisuje się w R146, prawda?
Pozdrawiam.

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Kilka pytań odnośnie dokumentacji
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sierpień 2018, 18:48:49 »
Cześć, nasunęło mi się parę pytań odnośnie dokonywania zapisów w dokumentacji. Co należy zrobić w jakiej sytuacji to wiem, tylko czasem mam wątpliwości jak i gdzie to zapisać.
         Po pierwsze, gdzie należy odpisać użycie sygnału zastępczego? W R146 w działce uwagi no to wiem, np SzA 00397. Czy jeszcze gdzieś? Jeśli tak, to gdzie i co należy w zapisach zawrzeć?
Podobnie w przypadku rozkazu pisemnego.
         Drugie. Wprowadzanie telefonicznego zgłoszania przyjazdu pociągu z skp odpisuje się w R146, prawda?

Ir-1 się kłania....... Sz odpisuje się również w E-1758, jednak nie w każdym przypadku.
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline centarail

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
  • Skąd: Polska
Odp: Kilka pytań odnośnie dokumentacji
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik 2018, 22:34:26 »
Wprowadzanie telefonicznego zgłoszania przyjazdu pociągu z skp

Możesz wskazać gdzie znajdę taki telefonogram?

BTW - to jest proste jak ... - masz usterkę USRK to odpis o stanach licznika w E1758 (nie ma prawa Ci włos z głowy spaść jeśli nie odpiszesz dodatkowo w R146), przyczyna ruchowa (np wyjazd po lewym do sąsiada) - R146.