Autor Wątek: Lisków Miasto nie wyprawia poc.  (Przeczytany 26541 razy)

Offline W.F.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Skąd: WDOKP
Lisków Miasto nie wyprawia poc.
« dnia: 23 Maj 2019, 18:58:47 »
Witam.
Może ktoś podpowie dlaczego Lisków Miasto nie wyprawia poc. 882006 i 882012. Rozkład PiotPal2.
W załączeniu zrzut ekranu, plik .sav i plik rozkładu.
Pozdrawiam

Offline W.F.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Skąd: WDOKP
Odp: Lisków Miasto nie wyprawia poc.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2019, 13:13:26 »
Przepraszam za zamieszanie: wiadomość powinna być w dziale "ISDR Lisków". poza tym znalazłem chyba odpowiedź. Problem tkwi w tym, że do Lm nie dotarł poc. 88919 (Lisków odj. 17:30) wobec czego Lisków Miasto nie może wyprawić poc. 88920 o wyższym priorytecie i towarowe czekają w kolejce.
Nie ma to jak porozmawiać ze sobą:)
Pozdrawiam wszystkich

Offline EN57-002

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 770
    • Zobacz profil
  • Skąd: Chorzów
Odp: Lisków Miasto nie wyprawia poc.
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Maj 2019, 18:00:24 »
  Hmm. Ściągnąłem rozkład i sava, ale brakuje w nich informacji o przejściach. Ponieważ L.M. jest stacją końcową, to info o przejściach powinno być w składach biegnących tam wpisane. Np. 882012 jedzie z L.M. do Spedpola, ale nie wiadomo, z którego składu jest przejście. Wydaje się, że 882007 przechodzi na 882006, ale nie jest napisane w uwagach.
   Pominę już błędy w RJ, czyli obecność dwu pociągów w jednym czasie na szlaku jednotorowym jadących na przeciw siebie, czas jazdy ze Spedpola do L.M. przyjęty, jak z Liskowa do L.M. dla poc. 882011, to skład 882006 oraz 882012 powinny być wyprawione mimo braku 88920, bowiem są to poc. uruchamiane i w ich RJ nie ma znaczników przejścia z innego składu.

Czasem się tak dzieje, że z jakiś przyczyn, np. brak rewidenta, brak drużyny trakcyjnej itp., składy są uruchamiane z opóźnieniami nawet po 400 min. Też tak mam, więc może później jeszcze przyjadą.

Ściągnij sobie ten RJ https://isdr.pl/index.php/topic,596.msg9141.html#msg9141 jest w miarę dopracowany i przydatne info jest w nim podane dla składów. Ale uwaga!, tam jest co robić, nie ma leżenia na dyżurce.

Pozdrawiam.

Offline W.F.

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Skąd: WDOKP
Odp: Lisków Miasto nie wyprawia poc.
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Maj 2019, 19:01:37 »
W rozkładzie nie ma przejść dla towarowych. Pisząc o przejściach miałem na myśli pociąg pasażerski.
Zacząłem symulację od nowa generując "brakujący" pociąg do LM w debugerze i wyprawiając go z opóźnieniem. Na razie wszystko jedzie.
Co do Twojego rozkładu wypróbuję go w najbliższym czasie. Rokład PioPal podoba mi się ze względu na urozmaiconą pracę związaną
z rozrządem poc. towarowych.

Pozdrawiam.