Forum Główne > Testowo

Problem z sbl

(1/2) > >>

kn31:
Mam usterkę przez którą nie mogę przełożyć rozjazdu 1 do minusa więc chcę wyprawić 43230 z toru 1 do Ślemienia na tor lewy. Dzwonię do Ślemienia, potwierdzam przybycie ostatniego pociągu, biorę wolną dla 43230 po lewym, klikam Zwbl potem Wbl i Ślemień dzwoni do mnie z pytaniem "Jaki numer?" i blokada może migać w nieskończoność, nigdy nie da mi pozwolenia w urządzeniach. Czy coś robię nie tak czy to jakiś błąd?

Paweł:
Powinno wystarczyć zażądanie pozwolenia z wpisaniem numeru toru szlakowego 1. Jeżeli mimo to nie ustawia blokady, zamieść tu .sav lub zrzut ekranu z okna "Debugowanie" z zaznaczonym polem "Ślemień".

kn31:
Niestety nie podziałało, znów pyta o numer

Paweł:
Jeżeli chodzi o 43230, to według zrzutu wskoczył do kolejki toru 2 a nie 1, być może wcześniej był źle zapowiedziany. W takim przypadku spróbuj zgłosić "43230 zatrzymany" i ponownie zapytać o pozwolenie w podaniem toru 1.

kn31:
Nic nie pomaga, obserwuję na bieżąco okno debugowania i w momencie kiedy pytam o wolną albo "po torze lewym" albo "po torze szlakowym 1" to od razu wskakuje w kolejkę toru 2 a jak powiem zatrzymany to znika w ogóle i tak w kółko. Już nawet próbowałem najpierw obsłużyć blokadę i czekać aż Ślemień spyta o numer i wtedy brać wolną ale nic nie dało.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej