Forum Główne > ISDR - Tematy ogólne

Dokumenty do symka

<< < (2/7) > >>

Paweł:
Nie planuję dodatkowej zakładki z dziennikiem ruchu. Kolejne zakładki to konieczność dodatkowego klikania żeby coś wpisać/zobaczyć, a jak ktoś koniecznie chce wypełniać na komputerze to można otworzyć formularz w edytorze tekstu.

jageer:

--- Cytat: Zacha_SW w 06 Grudzień 2010, 17:28:52 ---Jak za baaaardzo długi czas PLK pomyśli o elektronicznych dziennikach ruchu w SWDR to wtedy by było można.

--- Koniec cytatu ---

Uwierz mi, że ta kwestia już dawno jest poruszona. Szczególnie przez osoby mające styczność z WSKR-PIP, nie wiem jak Paweł się na to zapatruje, ale jeżeli da radę, to może powstanie podg Gaj, tam właśnie jest ten system, tylko, że jest chwilowy problem z dokumentacją ;/

Co do dodatkowych zakładek to w sumie "bezsens", lepiej pisać na papierze  ;)

KRZAQ:
Wszystko fajnie tylko jeszcze przydałby się najważniejszy dokument "RT" :D

Paweł:
Jeżeli ktoś posiada jakieś wzory przydatnych dokumentów w .doc albo czymś podobnym, to mogę je dodać do paczki.

KRZAQ:
Myślę że można kilka podstawowych działek wrzucić. Np. Przebiegi zorganizowane, niezorganizowane, jazdy na SZ i sposób zabezpieczenia drogi, zakres obowiązków tj jaką dokumentację prowadzi ISDR, nastawniczy względnie zwrotniczy na SKP i dróżnik itp. Po urlopie pospisuję kilka działek i coś się pomyśli :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej