Forum Główne > Ruch kolejowy

Potrzeba instrukcji.

<< < (2/3) > >>

Paweł Piotr:
Jedyny minus tej strony to nie do końca aktualne instrukcje, ale i tak dzięki.
Z tego, co mi wiadomo, przywołane w linku instrukcje Ie-8 i Ie-10, mimo, że z roku 2005, są nadal aktualne i obowiązujące, jeśli były w nich jakieś zmiany, których nie znam, to tylko w formie zarządzeń PKP PLK SA, nie znam natomiast nowego wydania (po 2005 roku) całych instrukcji. Niestety, nie mogę zweryfikować tych informacji, po portal dla pracowników jest poddawany konserwacji i nie jest dostępny.

trakcja:

--- Cytat: Paweł Piotr w 08 Sierpień 2020, 09:13:37 ---Jedyny minus tej strony to nie do końca aktualne instrukcje, ale i tak dzięki.
Niestety, nie mogę zweryfikować tych informacji, po portal dla pracowników jest poddawany konserwacji i nie jest dostępny.

--- Koniec cytatu ---

Wiem data ale z ciekawości dopytam - jak nazywa się ten portal dla pracowników PKP?

Paweł:
Firmowy intranet z serwisami zawierającymi instrukcje (w tym wewnętrzne), książki adresowe itp.

trakcja:
A czy pracownik kolei np. dyżurny ruchu ma w jakiś sposób dostęp do tego intranetu?

MuNiO:

--- Cytat: trakcja w 05 Styczeń 2021, 22:31:04 ---A czy pracownik kolei np. dyżurny ruchu ma w jakiś sposób dostęp do tego intranetu?

--- Koniec cytatu ---

Pracownik ma pracować i skupić się na pracy a nie siedzieć i przeglądać "internet". Teraz każdy ma telefon z dostępem do sieci ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej