Autor Wątek: Zdjęcia związane z ISDRem  (Przeczytany 89747 razy)

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Styczeń 2014, 19:46:12 »
A masz do tego dostęp ? :)

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Styczeń 2014, 14:19:10 »
Zrobiłem sobie taką pieczątke do symulatora :) Ładnie wygląda pierwsza strona R146 z tą pieczątką :)

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Styczeń 2014, 14:56:19 »
Zrobiłem sobie taką pieczątke do symulatora :) Ładnie wygląda pierwsza strona R146 z tą pieczątką :)

Zepsułeś sprawę. Nastawnia jest "LS" Lisków, a nie testowo-lisków :D Przy okazji ile taka pieczątka kosztuje? Taki orzełek mocno podnosi cenę matrycy?
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline Andrev

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Styczeń 2014, 16:29:45 »
Osobiście się nie spotkałem by któraś nastawnia posiadała pieczątkę z nazwą stacji i logiem PLK. Klasycznie to na pieczątce znajduje się tylko nazwa stacji, albo np "Dyżurny ruchu, stacja ..." Niemniej widzę przywiązanie do symulatora "pełnom gembom" :D

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Styczeń 2014, 16:30:50 »
Ale ja sobie zrobiłem Testowo-Lisków bo czasami prowadzę ruch w Lisków a czasami Testowo.I po prostu wystarczy zasłonić albo lisków albo testowo i mamy daną nastawnie :) Ja dałem 18.70 zł z przesyłką :) Firma Pixel-Art na allegro :)

Offline MaKu

  • Moderator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 565
  • Starszy Dyżurny Ruchu
    • Zobacz profil
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Styczeń 2014, 19:36:15 »
Zrobiłem sobie taką pieczątke do symulatora :) Ładnie wygląda pierwsza strona R146 z tą pieczątką :)

Zastanawia mnie bardzo, gdzie tą pieczątkę w dzienniku ruchu przykładasz.

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Styczeń 2014, 19:37:23 »
Pierwsza strona :) tam gdzie jest napis: Dziennik Ruchu Posterunku Zapowiadawczego :) Na zwykłej stronie z R146 też wygląda całkiem całkiem ;p

« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2014, 19:45:43 wysłana przez CureQ »

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Styczeń 2014, 19:53:23 »
Tutaj daję jeszcze zdjęcie jak wygląda pieczątka "po zasłonięciu Lisków" W ten sposób wybieram którą chcę mieć nastawnie na pieczątce :)

Offline MaKu

  • Moderator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 565
  • Starszy Dyżurny Ruchu
    • Zobacz profil
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Styczeń 2014, 21:08:31 »
To zdjęcie R-146 wyżej, które wrzuciłeś to jest tak na poważnie wypełniony? Znaczy... tak wypełniasz?

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Styczeń 2014, 21:33:31 »
Tak,a coś jest nie tak ? Raczej nie jestem dyżurnym ruchu więc jestem świadomy, że mogę błędy robić .. :)

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #40 dnia: 21 Styczeń 2014, 22:23:13 »
Nie no sprawdziłem wszystko i wydaję mi się że wszystko jest ok z wpisami w dzienniku :) Daje zdjęcie strony z dziennika.Sorki za jakość ale robiłem zdjęcie na szybko :) Mam nadzieję że wszystko jest ok.
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2014, 22:56:57 wysłana przez CureQ »

Offline Droznik

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
  • Skąd: Pandionowo
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Styczeń 2014, 12:09:47 »
Jak chcesz już pełni profesjonalnie prowadzić ruch pociągów, oraz mieć pieczątkę, to polecam jednak zapoznać się z prowadzeniem dokumentacji. Największy błąd jaki robisz, to prowadzenie zapisów na szlaku do Liskowa, gdzie normalnie zostałbyś już odsunięty od czynności służbowych. Na liniach 1 torowych musisz wypełniać wszystkie rubryki. Począwszy od zapytania się o wolną drogę, przez odjazd pociągu, do przyjazdu jego na sąsiednią stację. Nie wypełnienie jednej z rubryk powoduję że czyn ten podciągnięty jest pod wypadek pociągowy bez następstw. Oczywiście wiesz że pociąg dojechał i puszczasz kolejny, ale my tu widzimy że po prostu puściłeś pociąg na pociąg.
Pracuję w firmie, która wstydzi się swoich pracowników.

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Styczeń 2014, 16:23:51 »
Ale skoro pociąg przyjeżdża z Liskowa do mnie to jak mam wpisać godzinę zapytania o drogę wolną ? Tak samo jak wysyłam pociąg do Liskowa to jak mam wpisać godzinę przyjazdu ???!

Offline dawid plk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków-Łobzów odst.
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Styczeń 2014, 16:49:03 »

CureQ

  • Gość
Odp: Zdjęcia związane z ISDRem
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Styczeń 2014, 17:58:09 »
No to on kreski porobił w tych miejscach gdzie zostają puste :) To ja mam też porobić kreski ? A czy nie estetyczniej jest jak zostawię te miejsca puste ?

« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2014, 18:00:15 wysłana przez CureQ »