Autor Wątek: Poszukuję zdjęć z nastawni Sosnowiec Kazimierz  (Przeczytany 14001 razy)

DyżurnyRuchu

  • Gość
Poszukuję zdjęć z nastawni Sosnowiec Kazimierz
« dnia: 13 Grudzień 2011, 11:31:11 »
Witam, czy miał by ktoś przesłać mi zdjęcia z wewnątrz nastawni dysponującej Sosnowiec Kazimierz ? Jeśli ktoś by miał, a ma jakieś pytania odnośnie po co mi to, to proszę pisać na GG 16266343.
Pozdrawiam.

Offline dawid plk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków-Łobzów odst.
Odp: Poszukuję zdjęć z nastawni Sosnowiec Kazimierz
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2012, 12:06:28 »
witam jestem nowym uzytkownikiem. dziekuje autorom za tak wspanialy symulator. chcialbym zapytac czy ktos z uzytkownikow ma zdjecia pulpitow nastawni z krakowa i okolic? i czy mogby mi je podeslac na emial lub gg?. pozdrawiam

Offline MaKu

  • Moderator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 565
  • Starszy Dyżurny Ruchu
    • Zobacz profil
Odp: Poszukuję zdjęć z nastawni Sosnowiec Kazimierz
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2012, 12:30:15 »
Mało prawdopodobne, żebyście Panowie otrzymali zdjęcia takie. Nawet jeżeli ktoś ma takie, to raczej nie rozdaje ich z powodu polityki PLK.
Ale powodzenia w poszukiwaniach. :)

Offline jageer

  • Projektant
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1395
  • Podg. Papago
    • Zobacz profil
  • Skąd: wieś Papago.
Odp: Poszukuję zdjęć z nastawni Sosnowiec Kazimierz
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2012, 12:54:43 »
witam jestem nowym uzytkownikiem. dziekuje autorom za tak wspanialy symulator. chcialbym zapytac czy ktos z uzytkownikow ma zdjecia pulpitow nastawni z krakowa i okolic? i czy mogby mi je podeslac na emial lub gg?. pozdrawiam

Pracujesz na odst w Łobzowie ? Czy tylko nick taki ;) Jak pracujesz to po znajomości wpuszczą ;) i pofocisz u sąsiadów...
Dokładnie, na DTK można wejść na nastawnię i pofocić.

Jak pisał Mak_86 śliski temat. Niby nie wolno focić, wchodzić, a i tak po necie wala się masa zdjęć z różnych posterunków.
Zdjęcia KG na pewno znajdziesz gdzieś, może nie dokładne ale są.
Tak też można mili moi.
Tor zajęty, a wjazd stoi.

Offline dawid plk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
  • Skąd: Kraków-Łobzów odst.
Odp: Poszukuję zdjęć z nastawni Sosnowiec Kazimierz
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Luty 2012, 13:57:11 »
 Nie jestem pracownikiem PLK-I. ja mam foty z lobzowa i mydlnik jakby ktos chcial, myslalem po prostu ze jakby ktos mial to mogby mi podeslac ;D