Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Malk_18

Strony: [1]
1
Urządzenia srk / Odp: ETCS/ERTMS - dokumentacja.
« dnia: 02 Czerwca 2021, 16:28:07 »
Dzięki :)

2
Urządzenia srk / ETCS/ERTMS - dokumentacja.
« dnia: 01 Czerwca 2021, 21:58:08 »
Cześć. Znów zwracam się do kogokolwiek, kto posiada jakąkolwiek dokumentację na temat urządzeń ETCS/ERTMS z prośbą o udostępnienie jej na użytek własny. Pozdrawiam wszystkie dobre dusze, które zdecydują się mi takową dokumentację udostępnić.

Miłego wieczoru.

3
Kosz / Odp: praktyki zawodowe
« dnia: 23 Maja 2021, 22:55:01 »
potrzebna pomoc w zrobieniu pracy na praktyki zawodowe,3  klasa technikum.
jesli ktos by mogł pomóc przesle zadane moze na priv

jest schemat trzeba policzyc czasy itp.

pozdrawiam

Nie chcę wysuwać żadnej ofensywnej opinii, ale jest to forum na temat symulatora prowadzenia ruchu kolejowego, a nie strona z rozwiązaniami zadań domowych.

4
Starzyny / Odp: Łączność ze Sprową
« dnia: 26 Marca 2021, 11:54:51 »
Skoro jest sterowana zdalnie, a centralka przewiduje nawiązanie łączności ze Sprową, to czy istnieje możliwość, że Sprowa będzie sterowana z miejsca, a nie Kozłowa?

5
Dzień dobry.

Przychodzę tutaj z zapytaniem, czy ktokolwiek mógłby wypisać wszystkie typy blokad liniowych stosowanych na PKP, podać ich ilustracje, wytłumaczyć zasadę działania i przypadki (stacje), gdzie się je stosuje lub stosowało? Ewentualnie jeżeli uda się zdobyć i udostępnić mi dokumentację danej blokady, będę bardzo wdzięczny.

Przede wszystkim muszę wspomnieć, że odwiedziłem strony typu transportszynowy.pl i www.bsk.isdr.pl, jednak oprócz ogólnego opisu budowy i zasady działania blokad lub jego spisu (http://infokolej.pl/printview.php?t=15815&start=0) znalazłem jedynie kawałek (tak mi się wydaje) dokumentacji blokady liniowej typu JZB-111 (http://bc.pollub.pl/dlibra/doccontent?id=8343). W związku z tym zwracam się o pomoc właśnie tutaj mając szczerą nadzieję że ją otrzymam :)
Aby rozwiać wszelkie wątpliwości informacje/dokumentację chcę uzyskać jedynie do użytku własnego, zwyczajnie z powodu chęci poznania różnych praw i zasad, którymi się te urządzenia "rządzą" oraz lepiej zrozumieć ich działanie.

Życzę miłego dnia :)

6
Skoro inni wrzucają pulpity, to ja również się podzielę.

W załącznikach załączam plan schematyczny pulpitu i sam pulpit fikcyjnego posterunku odgałęźnego Brzoza, położonego pomiędzy stacjami Modrzew i Dąb. Jeśli znajdą się jakieś błędy, to poproszę o wytłumaczenie mi ich. Dodatkowo zastanawiam się nad zmianą blokady typu Eap w kierunku Dębu na inny.

Strony: [1]